De geslaagden van RSG Wolfsbos Hoogeveen

Het overzicht van de geslaagde eindexamenkandidaten van RSG Wolfsbos te Hoogeveen (eerste tijdvlak). Allemaal van harte gefeliciteerd!

Locatie Dikkenberg

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Dwingeloo: Max Wieland;

Hoogeveen: Joey Zwiep, Robin van de Beld;

Kerkenveld: Mathijs Boerenbrink, Melissa Schonewille;

Tiendeveen: Eric Secreve;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Beilen: Niels Kamphuis;

Hollandscheveld: Colin Springer, Tom van de Beld;

Hoogeveen: Danny van der Weide, Giovanni Dissel, Jens Bos, Jeremy Kleine, Sanne Heere, Siemen Rotensen;

Nieuwlande: Nikita Mager;

VMBO Theoretische leerweg

Elim: Sander Gosink;

Hollandscheveld: Esmée Castaing, Jorian Huizing;

Hoogeveen: Marchien Pieters Graafland, Rina Diepenbroek, Samantha Vondeling;

Nieuwlande: Ramon Zwiep;

Ruinen: Mark Abrahams;

Locatie Groene Driehoek

VMBO Theoretische leerweg

Alteveer: Josha Peursum;

Echten: Rosalie Blauw, Rosan Dekker;

Elim: Cailyn Meppelink, Ilse Benjamins, Indy Roelofsen, Jaimy Vuurpijl, Jelmer Dijkslag, Julia Wachtmeester, Mark Lunenborg, Rick van der Ploeg, Thomas Huisman;

Eursinge: Stan Middelveld;

Geesbrug: Bente Cappendijck, Melvin Benjamins;

Hollandscheveld: Isa Okken, Senna Akse;

Hoogeveen: Anne Pol, Anouk Blokzijl, Antonie Scholten, Bas Bloemink, Bas van der Waardt, Bente Monkel, Emma Heerenveen, Esmée Reit, Estrella Molanus, Fleur Kootstra, Florian Schonewille, Glenn van der Kooij, Hugo de Vries, Jaimy Schreur, Jari Hilberdink, Jeanine Veenstra, Jesse Leurink, Kay Prost, Keran Ruigrok, Kevin Vriend, Kirsten Hooge, Lara Finkers, Lars Mulder, Lieke Bond, Luuk Westert, Marc Kuijpens, Marit Lutgendorp, Mart van der Zwaag, Noëlla Winkelaar, Oscar Riesmeijer, Patrick Jansen, Rebecca Leune, Rheava Siy, Rick van der Kooij, Sander Kat, Sanne Dekker, Seraya Harlingen, Sharella van Goor, Stephan Westenbrink, Suzanne Brouwer, Tristan Jansen, Wiktoria Redzimska, Xander Meiborg;

Kerkenveld: Nigel Sok;

Nieuw balinge: Jamai Kroezen, Saskia Koekoek;

Nieuw-balinge: Haagen Hoogendoorn;

Nieuweroord: Echica van der Haar, Ewald Annema, Ilona Smit, Jinne Freijee, Juliët Everts, Marielle Wilkens;

Nieuwlande: Amy Gercama, Kim Huls;

Noordscheschut: Alicia Kreuze, Kevin Speth, Rick Botter, Stefan Hooijer;

Pesse: Kornee Takens, Tim Medendorp;

Ruinen: Bart Benard, Frank Brok, Jarno van Belkum, Mike Stoel, Niels Schriel, Vivian Schutten;

Soest: Wouter Bouwmeester;

Stuifzand: Sylvan ten Cate;

Wijster: Boudewijn Dolsma;

Zuidwolde: Brent Bekhof, Cheyenne Dekker, Dewy Linthorst, Dylan Eleveld, Isa Strijker, Kevin Kleijsen, Marit Dekker, Martijn Alkema, Sander Beuving, Sanne Veldman;

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

Ansen: Marnix Withaar;

Elim: Nicolle Haaijer;

Fluitenberg: Esmée Bennink, Kevin Beekelaar, Tom Smit;

Geesbrug: Dominique van der Weide, Nicole van Nuil;

Hoogeveen: Adam Hourmat Allah, Bastiaan Slump, Christian Smit, David Bruins, Esmee Vos, Ezra Abrahams, Ilse Willems, Jane Brouwer, Kenan Mulaosmanovi?, Kim Bloemink, Lena Sanders, Liscilla Duinkerken, Maaike Mirande, Mariska Klomp, Marit Blokzijl, Mattéo Vaartjes, Mees Vos, Naoual El Masoudi, Qian Heemstra, Raquel Moreno Galan, Remco Duinkerken, Sarah Grasmeijer, Suzan Casse, Tamara Bisschop, Thomas Abbink, Tim Groeneweg, Yan Nijmeijer;

Nieuweroord: Myrthe Koster, Sven Nijveen;

Nieuwlande: Myrthe Bast;

Noordscheschut: Aniek Terpstra, Rosalie Boes, Sarisha Schonewille;

Pesse: Lars Mulderij, Sanne Ezendam, Twan Steenbergen;

Ruinen: Jasmijn Steenbergen, Job de Blécourt, Joyce Westenbrink, Lisa Poot;

Stuifzand: Shazney Audier;

Tiendeveen: Gernand Kramer, Mandy Overgoor, Ryan Kreeft;

Veeningen: Iris Zantinge;

Westerbork: Silka Breeschoten;

Wijster: Gwen Jelsma, Milou Kok;

Witteveen: Mark-Jan Steenkamer;

Zuidwolde: Hylke Klein, Iris Lowijs, Marja Jansen, Tamara van den Brink;

Atheneum

Alteveer: Colin Wolf;

Eerbeek: Nikki Verbiest;

Geesbrug: Jeffrey van Nuil, Ken Hesselink, Niels Rotmensen;

Hollandscheveld: Mark Gils;

Hoogeveen: Anton Bisschop, Arianne Mol, Bart Scholing, Janine van der Molen, Jelle Visser, Joyce Yap, Kyra Snijders, Lucas Taams, Luc Bouwers, Matthijs Bodegraven, Saskia Slump, Tijs van Schaik;

Mantinge: Floor van Ruth;

Noordscheschut: Jaron Tichelaar;

Pesse: Bart Jansen;

Spier: Siel van den Berg;

Wijster: Anne Nederhoff;

Zuidwolde: Carmen Erenstein, Lena Jansen, Myrthe van Dongen, Pebbel de Gier, Vera Molenaar;

Locatie Harm Smeenge

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

Elim: Dewi Kikkert;

Hoogeveen: Briony Winkel, Danique Heet, Jo-ann Verschoor, Zoë Schmidhamer;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Alteveer: Sander Westerbeek;

Elim: Jarremo Bruins, Patrick ten Caat, Sabine Benjamins;

Hollandscheveld: Lennart Schonewille;

Hoogeveen: Adrian Kuder, Carlo Danner, Chanell Kleine, Dailey Oelen, Esmay Schonewille, Gonda Bouwmeester, Hadeel Abbas, Jaimy Seinen, Marciano Wolters, Max Rasser, Mike Veldhuis, Mohammed Abdurahman Said, Nagham Agha, Najma Ibrahim, Shermano Luidens, Soehijb Mustafa Yousuf, Souleka Oolad, Yamila Roos;

Pesse: Dion de Jonge;

Stuifzand: Joran Brand;

Zuidwolde: Abel Mehertab Gebrekristous, Sharon van den Hof;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Drijber: Mika Brand;

Elim: Cynthia van der Meer, Esmée Nijstad, Julius van Diejen, Lisa Kerssies;

Hollandscheveld: Angela Jansen, Danischa van Urk, Fleur Booij, Manon Kikkert, Naomi Veenstra, Nick Smit, Sharon Schonewille;

Hoogeveen: Ahmad Alderbi, Amar Kardasevic, Angela Kriekjes, Annelieke van Hoeffelen, Caitlin Knol, Collin Hamer, Delano Huiskes, Desiree Wachtmeester, Eva de Groote, Jarniek van Tamelen, Joyce Santing, Kris Meppelink, Larissa Jonkman, Mandy Slot, Melissa Olde, Mike Heikoop, Mike Klok, Naomi van Dalsem, Naomi van Olphen, Rowena Jonkman, Shanaya Karst, Thomas Otten, Thomas Radix;

Kerkenveld: Kirsten Strijker, Rochella Noortman;

Koekange: Tygo Janssen;

Nieuw balinge: Martijn Hooijer;

Nieuweroord: Brian Kramer, Lars Visser, Niels Benjamins;

Nieuwlande: Chanoa ten Caat, Max Koster, Rik Timmer;

Spier: Jordy Smand;

Stuifzand: Milan de Graaf;

Witteveen: Anne Snippe;

Zuidwolde: Marit Kuik

Het overzicht bestaat alleen uit namen van geslaagden waarvan expliciet toestemming is verkregen voor publicatie in de regionale media. Dit in het kader van de privacy wetgeving (AVG).