Geslaagden Terra Meppel VO

Meppel - Dit zijn de geslaagden van Terra Meppel VO. Gefeliciteerd allemaal!

Basisberoepsgerichte Leerweg

De Wijk: Vera Beenen, Maarten Kuik

Diever: Rick van Roosendaal

Havelte: Bart Kootstra, Gita Splinter

Hoogeveen: Maaike Stam

Koekange: Indy Seegers

Meppel: Dion Houwer, Thomas Joosten, Lizzy Stahl, Ioli Synodia

Nijeveen: Danny van Eeks, Alinda Kroeze, Ruben Oosterhuis, Arnoud Stam

Ruinen: Hugo Horlings

Ruinerwold: David Hubers, Agit Suvan

Sint Jansklooster: Thomas van der Linde

Staphorst: Erben Barelds, Jurjan Bloemert, Milan Braamskamp, Marco Bril, Sander Kooiker

Uffelte: Yelte Bakker

Wanneperveen: Rick Hulst

Zuidwolde: Danny Kuipers

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Balkbrug: Nikolaj Russcher

De Wijk: Iris Hooijer, Yvette Steenbergen, Egbert Weggemans

Meppel: Lise Augustijn, Marit Dorenbos, Brianna Hoorn, Timme Kingma, Tim ten Kleij, Robbin Kobus, Elza van Lingen, Julia Stokvis, Demi Tanalepy, Melle Westerhuis

Nijeveen: Sem van den Berg, Myrthe Kuik, Ruth Oosterhuis

Rouveen: Peter Huisman, Aron Kok, Jacco Visscher

Ruinerwold: Jedi Marcus, Jur ten Oever, Sarah de Ruiter, Danielle Snijder

Staphorst: Nick Bloemert, Thygo Dunnink, Jelle Hooikammer, Alysha Tiemens, Dylan Troost, Kasper Ubak, Henk Vogelzang, Tigo Wesselink

Tienderveen: Lars Vos

Wanneperveen: Nick Beld, Mart Smit, Nick Winters

Wittelte: Daniël Oosterhuis

Zwartsluis: Randy Borger, Lisanne Potuyt

Gemengde Leerweg

De Wijk: Maarten van der Hulst, Edward Warnders

Diever: Noud Nijboer

Giethoorn: Evert Jan Smit

Hasselt: Sanne Holthuis

Hoogeveen: Bram Schepenaar

IJhorst: Alexander Rengers

Koekange: Gerald Kruijer, Mika de Vries

Meppel: Aaron van der Aar, Susanne de Coo, Julia Heinen, Micha Hopman, Dewi Kamstra, Lucas Smit, Anouk Veeningen, Lotte Veenstra, Romy Verhoef, Nikki Westerveld, Terre Wieringa, Demi Zitter

Nijeveen: Kirsten Zantinge

Rouveen: Marijke Trompetter

Ruinen: Sebastian de Boer, Jop Holstein, Bart Oostveen

Ruinerwold: Audrey Meesters

Sint Jansklooster: Leanne de Jonge, Dian Jongman

Staphorst: Finette Bloemberg, Stephan Boessenkool, Desiree Lagerburg, Yorben van Oosten, Dennis Veijer

Uffelte: Sven Klomp

Veeningen: Rick Scheper

Vledder: Kris Postma

Wanneperveen: Gijs Karssies, Jasmine van Poppel, Anke Rodermond

Wapserveen: Joachim van Ligten

Zuidwolde Dr.: Gijs Flinkert

Zwolle: Iris Boutsma

LeerWerkTraject

Staphorst: Ronny Smit

Wanneperveen: Rowan Seegers

Zwartsluis: Rowan Krabbe