‘Dit zit in het DNA van ons dorp’

IJhorst - Reestdorp IJhorst viert weer het Rieverster Feest, het jaarlijkse dorpsfeest. Tevens wordt stilgestaan bij de 80e verjaardag van de Oranjevereniging. Vanochtend was de optocht. Groter en mooier dan ooit en onder stralende omstandigheden.

De optocht is samen met de zeskamp, die morgen plaatsvindt, een van de hoogtepunten van het feest. Vanochtend stonden er 22 wagens aan de start bij Halfweg. De dorpelingen hadden er echt werk van gemaakt. Sommige straten of families waren weken bezig geweest.

IJhorst is een klein dorp, maar tijdens het Rieverster Feest, een initiatief van de Oranjevereniging, komt iedereen die een link heeft met het dorp terug om elkaar te ontmoeten en om mooie dingen te maken om samen IJhorster-zijn te vieren. ‘Dit zit in het DNA van ons dorp. Als je niet in ons dorp woont, snap je dit niet.’