Dit zijn de geslaagden van CSG Dingstede, Stad & Esch en Terra Meppel

Regio - Deze toppers hebben hun diploma gehaald:

Meppel: CSG Dingstede

Mavo:
Darp: Emma Barelds, Tjebbo Huisinga.
De Wijk: Julian Bouwer, Jasper Hooijer.
Havelte: Noa van Dalen, Dinly Koster, Lorraine Veneman.
IJhorst: Noa Gruppen, Talitha Wiebenga.
Koekange: Jordy Hendriks, Henri Inberg, Daan Meijssen, Marleen van Noord, Jan Westenbroek.
Meppel: Issam Achabbabi, Nienke Berends, Amber Brand, Jade Brands, Amira Chaara, Mohamad Chaara, Tess Esselbrugge, Myrthe Hendriks, Stefan Hoekstra, Ilka Hörmann, Ali Reza Hoseini, Roos Jansen, Stefan Keur, Aron Koehoorn, Anna Kort, Kian Koster, Mart Lammerink, Bente Meester, Semin Mujkic, Adam Noaman, Romeé Prinsen, Lana Rengelink, Bryan de Roo, Denzel Rumph, Kas van Schelt, Sem Smeets, Dewi van Voorn, Amber de Vries, Djamilla Werkman, Marit Zelhorst.
Nijeveen: Sanne de Jong, Reinout van der Laan, Sanna Snoek.
Ruinen: Tara Hester.
Ruinerwold: Maud Bijl, Hero Bruinenberg, Malik Buld, Sarah-Anne Donkers, Marijn Spin, Noa Trompetter.
Staphorst: Rhona Roest, Sifra Talahatu.
Steenwijk: Emily Landman.
Uffelte: Noah Kipping, Marantha Pijper, Mayla Pijper.
Wanneperveen: Floor Dannijs, Laura Dingstee, Daniël van der Grift, Marchertho Pluim.

Havo:
Ansen: Sjoerd Broos, Melvin Matser.
Belt-Schutsloot: Kasper Heutink, Dorien de Vos.
De Wijk: Anemone van den Berg, Dagmar de Rooi, Tim van de Ven, Rick van der Warf.
Dwingeloo: Lotte Didden, Naomi Dijks, Rosan Hoekstra, Ryan Huisman.
Havelte: Vera van Driesum, Dave Everts, Jamilla Waayer.
IJhorst: Marlin Kappert.
Koekange: Kevin Brinkman, Jenka Jaspers, Benjamin de Kleine, Leonie Kreuze, Bas Nijenhuis, Ruben Westert.
Meppel: Fatima Aouled Hadj Said, Isabel Baas, Hadeel Bataineh, Max van den Berg, Pieke de Bie, Wyger de Boer, Jurgen Booij, Anton Bosscher, Jos Brinkman, Julian Broer, Brian Bult, Caspar van Dalen, Tim Damhuis, Jesse Damsma, Nikkie Doornbos, Rosan Dunnink, Ahmed Ebrahem, Mayke van Es, Joris Feij, Ruben van der Grijn, Lara de Groot, Lucas Hassing, Peter Houtsma, Iris Jansen, Myrthe Jansen, Raveena Jethoe, Mieke Kikkert, Marith Kist, Sterre Klapwijk, Nina Kollen, Madelon Kroder, Puk Mensink, Anna Meulman, Djermo Moes, Isa Molema, Luís Navarro, Sylvie Nijhof, Jurre Noord, Yulin Nota, Onne Raspe, Sohaïb Sabraoui, Alec Santing, Ramon Schadenberg, Jarno Scheper, Matthijs Schoenmakers, Naomi Schra, Smilla Smit, Maaike Stoop, Julius Telgenhof, Rowan Visscher, Jesca Vlot, Renske van der Wal, Jorik Weegenaar, Louise van Weeghel, Niels de Wildt, Jasmijn Willems, Colin Wiltjer.
Nijeveen: Stefan Buitenhuis, Arend Diever, Fleur Huls, Jamie Meijerman, Maddox Meijerman, Tessa Oudshoorn, Jurian van der Vegt.
Rouveen: Naomi Mussche, Rick Trompetter.
Ruinen: Kim Meekhof, Marc de Vries.
Ruinerwold: Femke de Boer, Jip de Jong, Iris Kasimier, Alyce Lugtenberg, Tygho Mulder, Hidde Remmelts, Elles de Roo, Lara Rutten, Doreen Slomp, Bent Wagteveld.
Sint Jansklooster: Brenda Brouwer.
Staphorst: Tessa Bloemert, Hester de Boer, Marit Compagner, Nikki Haasjes, Esther Hofstede, David-Jan Woudman.
Uffelte: Katja Breman, Chiara Kipping.
Wanneperveen: Robbert-Jan Dijkman.
Zwartsluis: Rosa van Dijk, Babette Kisteman, Janiek Overmars, Stijn Westerhuis, Edward de Wit

Vwo:
De Wijk: Steven Adolf, Marije Bouwer, Anke de Graaf, Karlijn van Rosmalen, David-Jan Versluijs.
Dwingeloo: Tim Jonker, Marije Roos.Giethoorn: Leo Vloedbeld.
Havelte: Jonna Beemster, Annieke Boer, Daphne Hengeveld.
IJhorst: Dave Prins.
Koekange: Timon van Es, Channah Hamberg, Marit Krale, Valentijn Lok.
Meppel: Rik Agterbosch, Femke Askamp, Mats Borgdorff, Iris Broersen, Anne van Dongen, Haytham El Mahjoubi, Gerson van der Grijn, Nannie-Jo Groenink, Carsten Grooten, Hilde Inberg, Thomas van Ingen, Job Jobing, Lisa van Kampen, Darryl Klooster, Juul Koppen, Jelle Murk, Wessel Noord, Sarah Riemersma, Bente Strick, Lynn Tehubijuluw, Maureen Veneman.
Nijeveen: Isa Bijker, Sione Crebas, Jorrit Kroes.
Rouveen: Elva Lindeboom.
Ruinerwold: Annemiek Hoorn, Marieke van der Linde, Karsten van Pruissen.
Staphorst: Tomas Diepenmaat, Melissa Timmerman, Lee-Ann Tissingh, Justin Veerman.
Uffelte: Fleur Timmerman.
Veeningen: Gijsbert Duiveman.
Wanneperveen: Albert Doosje, Leonie Heidema, Rosalie Stoter.
Wapserveen: Stefanie Verhagen.
Zuidwolde: Yoran Huzen.
Zwartsluis: Tom Mooiweer, Lars Scheffer.

Stad & Esch Lyceum

Theorethische leerweg:
Ansen: Claire Spiering.
De Schiphorst: Isa Pinxsterhuis.
De Wijk: Beau Dunnink, Esmee Huisjes, Jim Mareé, Stijn Nijboer, Floor Zanting.
Giethoorn: Selina Kooijenga, Vito Peters.
Havelte: Marc Corts, Julia Felix.
Hoogeveen: Wouter Damstra, Rutger Janssen.
IJhorst: Maaike Gruppen, Hessel Prakken.
Koekange: Nils Hummel.
Meppel: Osama Albalah, Reem Albalah, Daniël Baar, Zoë Berkers, Maud Bolding, Kayleigh Bon, Sven Bosgraaf, Dionne Buschmann, Stefan Carrière, Floris van Dalen, Bram Drogt, Isabeau Hoogeveen, Ayla Hulzebos, Niels Jeevarajah, Twan de Jong, Maud Jonkers, Nienke van Kammen, Noa Karsten, Kyan Koeppe, Gwyneth Koopmans, Niels Leinenga, Sjoerd Lodder, Tessa Luchtmeijer, Evi Meijers, Thomas Mos, Fabiënne Netten, Thamar Nolles, Alex Oskam, Danusia Petersen, Amber Piest, Emme Lotte Romijn, Lars Schoemaker, Wout Seinstra, Mats Spijkerman, Oskar Stalpers, Gabriëlla Stotijn, Joy Tabak, Bram van der Tang, Kyan Tinholt, Celine de Vries, Esmée de Vries, Isa de Vries, Nadira Wisselink.
Nijeveen: Nathan Bakker, JR Bouwman, Batool Elharty, Ruben Holterman, Mika Jonkers, Melvin Kroes, Chris Matter, Floortje Soer, Jasper van der Vegt. 
Ruinen: Inez Hagen, Christian Smink, Job Snoeken.
Ruinerwold: Annemijn Harms, Sabine de Jonge, Anna Kuijer, Eva Pruntel, Anine Wagteveld, Carmen Wever.
Staphorst: Anouk Hofstede, Jacky Hulst, Tom Reurink, Merel van der Sluis, Kyran Steenbergen, Indi Troost, Ruben Vos, Yoran de Weerd.
Steenwijkerwold: Rachelle Kleinsmit.
Veeningen: Maes Sloot.
Wanneperveen: Danique Dam.

Havo:
De Wijk: Lisa Oudman, Coen Snoeijenbos, Lina Sun.
Dwingeloo: Jan van Noord, Nemo de Vries, Kirsten de Wal, Sytze van der Zee.
Havelte: Iris de Bruin, Eelke van Ditshuizen, Devanney Faken, Olivier de Kok, Gijs Koopmans, Ruben Kortleve, Noura Postema, Mick van Veen.
Koekange: Paco Jansen, Giggy Jansen, Daniëlle Kreuze, Robin Niemeijer, Martijn Visser, Marit Ludi Wolfkamp.
Meppel: Naomi Ale, Wietse van Dijk, Lobke Egberts, Matthijs Elting, Thomas Feijen, Giovanni Haverland, Evy Hertong, Eleanor van Hezel, Niels Hilgenga, Sarah Hobert, Lara Holdsworth, Fleur Holtrop, Jesper de Jonge, Niek Jonkers, Nina Kanis, Matt Kayim, Leon Kiers, Denny Klinge, Rosa Klooster, Mees Knol, Sam Koenhen, Milan Kroezen, Max Kruyen, Isa Lambers, Amber Louwsma, Mohammed Mouch, Vera van Nuland, Lois Poli, Jaylin Power, Naomi Renkel, Isa Rous, Merel Runhart, Devin Schoelink, Femke Schoemaker, Indy Sinkgraven, Ivo Smeele, Hester Striethouldt, Babette Vegter, Dion Verschuur, Laïs ter Wal, Sacha van der Wal, Dagmar Wever.
Nijeveen: Friso Kienstra, Loes Kuurman, Maud Lodewijk, Madelief Schuurhuis.
Rogat: Hessel Kreeft, Maaike Schreur.
Ruinen: Erik Bralten, Rosan Emmink, Isa Hofman, Tessa Koster, Karsten Kruithof, Sander ter Meer.
Ruinerwold: Hessel Broekhuizen, Anne-Janiek van Dijk, Ilse de Jonge, Sam Meijer, Marit Pit, Jeffrey Pothof, Sarah Pruntel, Sophie Vriend, Iris Weide.
Staphorst: Michal Duda, Ashley de Graaf.
Steenwijk: Kim Briek, Bernhard van Engelen.
Uffelte: Leander van de Griend, Rogier Meijer, Femke Scholtmeijer, Brechtje van Veen.
Veeningen: Lieve Roozenbeek.
Wanneperveen: Alinda Westerhof.
Wapse: Bas Geukers.

Vwo:
Broekhuizen: Jort Ploos van Amstel.
De Wijk: Marrit Adema, Jasmijn Bussemaker, Mark Flinkert, Mandey Huisjes, Maike Matser, Sjoerd Steensma, Britt Terpstra, Annet Wind.
Dwingeloo: Gijs Dinkla, Lotte Dinkla, Bart Manden, Olaf Nankman, Mirthe van Schilt.
Frederiksoord: Jason Wissmann.
Giethoorn: Tristan Piest.
Havelte: Marthe Borst, Anna Bril, Bram van Essen, Robin Guichelaar, Jodie Kragtwijk.
IJhorst: Bart Gruppen, Maran Rosmalen.
Koekange: Remo Nijveldt.
Meppel: Olfert Balfoort, Kirsten Bosman, Mette Breedveld, Iris Buning, Emily Cazemier, Owen Crew, Eline Duffels, Martijn Hendriks, Robin Hogg, Mats Holterman, Dave Jansen, Mika Jansen, Noëlle de Jonge, Dionne Jonkers, Kaisly Joosten, Daan Kamans, Sofie Klomp, Cilla Kloosterman, Marije Kouters, Lotte van der Linden, Vera Luning, Liselotte Meijboom, Lennart Molanus, Lennard Nijstad, Marit Nygård, Hannah Pols, Liselot Raat, Else van Spronsen, Luca Stalpers, Bente Supèr, Sem van Tarrij, Nynke Torensma, Noa van Ulzen, Lize-Lot Webbink, Mariëlle Wortelboer.
Nijensleek: Jarne Oostenbrug.
Nijeveen: Monique Groen, Jildau de Haan, Annemijn Klunder, Floor van Scheijen.
Rouveen: Fatma Mohamed.
Ruinen: Marek Klucovsky.
Ruinerwold: Kees Cruys, Shae van Dalen, Albert van Goor, Milan Hauwlo, Jan Jouke Maat, Esther de Noo, Julia van der Weerd, Elles Zwart.
Veeningen: Jort van Doorn, Frank Hulst, Samantha Nijboer, Iris Scholing.

Beroepencollege

Basisberoepsgerichte leerweg:
De Wijk: Rose Mary Pou
Diever: Amber Oost.
Dwingeloo: Frits Dekker.
Havelte: Mart Koops, Mika Koops, Sharif Minani.
Koekange: Demi ten Heuvel.
Meppel: Sylvester Donker, Ian de Groot, Fatima Hajji, Maud Jager, Brandon Koetse, Dualeh Muhuyadin, Charlie van Ooijen, Jort Pees, Tanja Pekel, Noa Peters, Bram Tissingh, Justin de Vries, Tim de Wilde.
Nieuweroord: Jeanique Hein.
Ruinen: Timo de Boer.
Ruinerwold: Sjoerd Santing.
Staphorst: Sander Benne, Shanazzar George, Nicole ten Hoeve, Indy Rienties, Myrthe Talen, Kayan Tiemens.
Steenwijk: Milan Vinke.
Wanneperveen: Karim Aouled Hadj Said, Niels Beute, Leon van Dalen.

Kaderberoepsgerichte leerweg:
De Wijk: Yrsa Kleinhuis, Zoë Mareé, Charmaine Smit.
Dedemsvaart: Jord Rienties.
Diever: Mieke de Weerd.
Dwingeloo: Iris de Jong.
Havelte: Senna Dijkstra, Tim Gritter, Jur ter Horst, Daphne Knol.
Koekange: Rick Benning, Lisa Klinge, Marit Kuik, Mirte Slagter, Mila Stoffer, Ciske Winters.
Meppel: Malin Benjamins, Joëy van den Berg, Joshua van Bilderbeek, Imane Boutahiri, Angelo Braham, Justin Brinkman, Sanne Compagner, Marit Dolfsma, Julia van Eisden, Renée van Erkelens, Youp den Hartog, Amina Hussein, Bart Hutten, Anouk de Jong, Elmira Kallenkoot, Shelby Kroek, Francine van Looy, Nick Lugtmeijer, Lisanne Nekeman, Luca Nijboer, Inge Ottens, Carmen Overwijk, Lennart Pees, Kaj Staats, Naomi Verhoek, Casper Wichgers, Sirad Zantingh-Sahetapy, Nima Zeno.
Nijensleek: Eduard Pothof.
Nijeveen: Arjen Bakker, Robine Baylé, Jowi Brand, Xander Drogt, Marvin van der Gaag, Maud van der Linde, Jasmin Thomas, Mark Visscher.
Rogat: Donna Benschop.
Rouveen: Saskia Compagner.
Ruinen: Michelle Hilberink, Daan de Jonge, Mees Steenbergen, Marielle Vriend.
Ruinerwold: Juri Bos, Melissa Buursma, Neele Hut, Peter van der Klocht, Christian Koeling, Jordi Mulder, Finette Mussche, Kirsten Mussche, Stefan Roelevink, Anna Slomp, Renée Vos, Lisanne Zoer.
Staphorst: Jeffrey Bloemert, Bjorn van Dijk, Tara Halfmouw, Jesse de Koe, Laurèn Moorman, Ruben Schra, Dewin Slomp, Mylan Tissingh, Niek Vogelzang.
Uffelte: Daniël Boverhof, Loïs Elken, Aïsha Tiemens.
Wanneperveen: Karen Hoorn, Jordi Zwiers.
Zwartsluis: Zillah Drost, Daan Westerink.

VSO

Kaderberoepsgerichte leerweg:
Meppel: Ezra Hoen.

Theoretische leerweg: 
Dwingeloo: Wouter Grit.
Heerenveen: Bas Bruines.
Hoogeveen: Vito de Lima.

Stad & Esch Diever

Theoretische leerweg:
Diever: Siebe de Boer, Renee Hummel, Daniël van Kooten, Brian Kragt, Stefan Molenboer.
Dieverbrug: Ryan Scholing.
Doldersum: Amber Fabriek.
Dwingeloo: Chyntia van den Berg, Jasper Brouwer, Michaël Düsman, Lola de Jong, Julian Kist, Nanthusha Nanthagobal, Isa Nieuwenhuis.
Wapse: Marius Buikema, Annelieke Grit, Marieke Westenbrink.
Wateren: Aleks Seinstra.
Wittelte: Siegrid Oenema.

Havo:
Diever: Charlotte Bakker, Rosalie van Eerden, Lianne Luning, Guido Room, Caitlin Samson, Stan Tigelaar, Elsa Warring, Bram Wortelboer.
Dwingeloo: Brenda Agtersmit, Jaime van Beurden, Lars Bouw, Karlijn Fledderus, Sanne Schoenmaker, Jarno Streutker.
Lhee: Rilana Bloemerts.
Uffelte: Mare Haagsma.
Vledder: Julian Bronkhorst, Bjorn Trompetter.
Wittelte: Juliëtte Vernooij.

Terra Meppel VO

Basisberoepsgerichte leerweg:
De Wijk: Britt van Arragon, Jari Bruins, Kamiel van Diepen, Timo Oosterveen.
Hoogeveen: Rick Gerdes.
IJhorst: Dinand van Gelder.
Koekange: Lee-Lou van der Veer, Cody van der Veen.
Meppel: Tarah Hoekerswever, Lex Hoffmann, Demi Jellema, Esmée Laurens, Tobias van Oosten, Chanel Oosterveen, Juliëtte Ramhorst.
Nijeveen: Naoufal Essayah, Dion Wolfs.
Rouveen: Maarten Hooikammer, Michiel Horstede.
Ruinen: Ine Horlings, Delphi Storm.
Ruinerwold: Pascal Bijker, Ellen Bunskoek, Sander Weide.
Staphorst: Jeremy Kisteman, Jennifer Kuiper.
Steenwijk: Kevin Woutersen.
Uffelte: Celine Huijs.
Veeningen: Mathijs van de Belt, Sanna van Veen.
Wanneperveen: Anne Klomp, Mika van Leur.
Wapse: Duco van der Linde.
Zuidwolde: Daniel Shevartz.

Leerwerktraject:
Nijeveen: Daan ter Wal.

Kaderberoepsgerichte leerweg:
De Wijk: Jayanna Brak, Dillen Zantinge.
Dwingeloo: Jens Drogt.
Hoogeveen: Susanne Doldersum, Anouk Hermsen, Floris Schultink.
IJhorst: Chakyra Haasjes.
Koekange: Eline Benning.
Meppel: Nina Brul, Lieke Kamphuis, Yaël Tanalepy, Levi Troost, Quinty van der Veen.
Nijeveen: Alinda Bouwknegt, Marit de Groot, Hidde van Scheijen, Kick Zandbergen.
Rouveen: Geoffrey Braamskamp.
Ruinen: Anouk Smit.
Ruinerwold: Stan Middelveldt, Willemijn Seine.
Sint Jansklooster: Thomas van der Linde.
Staphorst: Marleen Eradus, Tim Slager.
Steenwijk: Sidra Jager, Kevin Majoor, Lorenzo Talen.
Wapserveen: Laura Gorte, Menno Gorte.
Wittelte: Marit Wester.
Zuidwolde: Leonie Koeling.
Zwolle: Herwin van Ittersum.

Gemengde leerweg:
De Wijk: Saskia Haarman, Laetitia Teeling.
Dwingeloo: Maureen Bloemerts, Daan Jonker, Kevin Nijstad, Maks Pacholczyk, Theo Stigter.
Giethoorn: Zoë Vos.
Havelte: Lise Berents, Dagmar Gol, Bente Jorna, Anne Koning, Teije Roelofs, Tess van Veen, Julia Wormgoor.
Hoogeveen: Roos Bork, Tymo Grond, Joran Zantingh.
IJhorst: Tim Scheper.
Koekange: Julian Steenbergen, William de Weerd.
Lemelerveld: Marit van der Kolk.
Meppel: Isa de Bruin, Lisa van der Dam, Jitse Doornbos, Julia Dreier Gligoor, Jop Echten, Tristan Flinkert, Niek Gritter, Dani Hagedoorn, Jasmijn Hengst, Siemen Hilbers, Niek Huberts, Max Jansen, Isabel Kloeten, Nathalie Kralt, Sophya Kremers, Steijn Moes, Kylian Mol, Rosemarijn Mulder, Noor Nijland, Hanna Pauwels, Nienke Plug, Megan van Rossum, Merlijn de Ruijter, Ilse Schieving, Judith Smit, Yvar Snoek, Ivar Tiemens, Floor Westerhuis, Tessa Westerhuis, Ilse van der Wolde.
Nijeveen: Arend-Jan Bouwknegt, Maurice Bron, Joost Ensink, Linde Nijsingh.
Rouveen: Joshua Avant, Pascal Bosman, Dominique Krale, Gerben Smit.
Ruinen: Christina van Honschoten, Stijn Oostveen.
Ruinerwold: Kim Drost, Anouk Keizer, Annemiek Reitsma.
Staphorst: Amy van Oosten, Nienke Slager, Irmo de Vries.
Steenwijk: Lysanne Kreuze.
Stuifzand: Wout Brouwer.
Uffelte: Sam Boverhof, Kevin Hendriks, Shenna Huijs, Jaron Kuiper, Dinand van Pelt.
Veeningen: Michiel Choufoer, Thijs Fieten, Bas ten Kate, Henry Wiltens.
Wanneperveen: Senna Hummel.
Wapserveen: Ayla van Ligten, Rivkah Roozen.
Zuidwolde: Isa Boelens.
Zwartsluis: Emma Visser.
Zwolle: Joshua Arron, Sophie Engels.