Indeling van alle amateurvoetbalclubs in regio Meppel is nu bekend

Meppel - De KNVB heeft inmiddels ook de competitie-indelingen vanaf de eerste klasse voor het voetbalseizoen 2020-2021 bekendgemaakt.

Na drie speelronden om de districtsbeker begint de nieuwe competitie in de lagere klassen in het weekeinde van 19 en 20 september. De clubs in de divisies en de hoofdklassen spelen hun openingswedstrijden al op 5 en 6 september.

DOS’63

Voor de meeste voetbalclubs uit het lezersgebied van de Meppeler Courant is er qua indeling na het afgelopen ‘coronaseizoen’ nagenoeg niets veranderd. Wel is tussentijds wereldkundig gemaakt dat ploegen als Staphorst (derde divisie), Vitesse’63 uit Koekange (derde klasse) en BEW uit Vledder (vierde klasse) op een hoger niveau mogen uitkomen en dat - op eigen verzoek - MSC uit Meppel en DVSV uit Darp naar de vijfde klasse zijn teruggeplaatst.

Voor vijfdeklasser DOS’63 uit Linde is het avontuur in de standaardcompetitie zelfs helemaal voorbij, want door een gebrek aan spelers kan deze club in het nieuwe voetbalseizoen alleen nog een tweede team binnen de lijnen brengen.

De indeling van de amateurvoetbalclubs vanaf de eerste klasse ziet er als volgt uit. De ploegen uit deze regio zijn vet gemarkeerd.

Zaterdagamateurs

District Noord, tweede klasse J: Achilles 1894, DESZ, De Weide, Drenthina, DZOH, Elim, FC Meppel, Gorecht, Gramsbergen, LTC, NEC Delfzijl, SV Bedum, SV Oosterwolde, The Knickerbockers.

Derde klasse D: Avereest, BSVV, CSVC, FC Klazienaveen, Fit Boys, Hollandscheveld, Hoogeveen, OZC, SCD’83, SC Lutten, SVN’69, SV Nieuwleusen, Vitesse’63, ZZVV.

Vierde klasse D: Borger, DKB, HS’88, Nieuw Balinge, Onstwedder Boys, SC Angelslo, SCN, SJS, SVBO, SV Mussel, Tiendeveen, VHK, WVV, Wildervank.

Vijfde klasse F: Alcides, Bargeres, Erica’86, FC Assen, MSC, NKVV, NWVV, SETA, SVBS’77, Steenwijker Boys, Tynaarlo, VCG, VVAK.

District Oost, derde klasse C: BAS, DSV’61, ESC, Elspeet, HTC, Hattem, Hatto Heim, Hulshorst, Oene, Olympia’28, SC Rouveen, Swift’64, VIOS Vaassen, Zwolsche Boys.

Zondagamateurs

Hoofdklasse A: Alcides, Alphense Boys, Be Quick 1887, De Zouaven, Emmen, HBS, Hoogeveen, Longa’30, Purmersteijn, RKAVV, RKVV Velsen, RKZVC, SDO, Silvolde, SJC, TOGB.

District Noord, tweede klasse L: Dalen, Dedemsvaart, Drachten, Epe, Heerde, EMMS, GAVC, LAC Frisia 1883, LSC 1890, Oerterp, Pesse, SC Emmeloord, VENO, Zuidwolde.

Derde klasse D: Asser Boys, Dwingeloo, FC Oldemarkt, HODO, LEO, Oldeholtpade, Olyphia, Oranje Zwart, Ruinen, Steenwijk, Steenwijkerwold, Sweel, Trinitas, USV.

Vierde klasse A: BEW, De Blesse, Donkerbroek, FC Kraggenburg, Havelte, Lemmer, Oosterstreek, RKO, Smilde’94, Sportclub Makkinga, Steenwijker Boys, SV Hoogersmilde, VWC, Zandhuizen.

Vierde klasse D: Buinen, DSC’65, DVC’59, EHS’85, KSC, Ruinerwold, SC Balkbrug, Schoonebeek, Titan, VIOS (O), Sleen, Wacker, Wijster, Zwartemeerse Boys.

Vijfde klasse A: Blankenham, Diever-Wapse, DVSV, FC Fochteloo, Giethoorn, HHCombi, IJhorst, Kuinre, Old Forward, Stânfries, Uffelte, Wapserveen, Willemsoord.