Vier Meppelers geInstalleerd als Statenlid

Assen - Tijdens een speciale vergadering op donderdag 26 maart zijn de leden van Provinciale Staten 2015-2019 geïnstalleerd. Onder de nieuwe statenleden bevinden zich vier inwoners van de gemeente Meppel.

De installatie is de officiële start van de nieuwe bestuursperiode (2015-2019) van het Drents parlement.

Met ingang van deze statenperiode is de samenstelling van Provinciale Staten alsvolgt:

  1. Baltes, J.J. (Johan) (m), VVD, Emmen
  2. Brink, H. (Henk) (m), VVD, Zwiggelte
  3. Meeuwissen-Dekker, W.M. (Willemien) (v), VVD, Assen
  4. Moltmaker, P. (Paul) (m), VVD, Assen
  5. Serlie, G. (Ton) (m), VVD, Dalen
  6. Smits, J. (Jan) (m), VVD, Eelde
  7. Weerts, G. (Gea) (v), VVD, Zuidwolde
  8. Bakker, M. (Maaike) (v), PvdA, Diever
  9. Bosch, R.A.A. (Rudolf) (m), PvdA, Meppel
  10. Goettsch, R.S. (Roelie) (v), PvdA, Westerbork
  11. Koch, R.H.H. (Ronald) (m), PvdA, Grollo
  12. Loof, H. (Hendrikus) (m), PvdA, Hoogeveen
  13. van der Tuuk, A. (Ard) (m), PvdA, Schipborg
  14. Zwiers, P.A. (Peter) (m), PvdA, Tweede Exloërmond
  15. Dijkstra, D.B. (Dick) (m), CDA, Diever
  16. Jumelet, H.G. (Henk) (m), CDA, Erica
  17. Neutel, K. (Klaas) (m), CDA, Nijeveen
  18. Reinders, H. (Henk) (m), CDA, Nieuweroord
  19. Vegter, S.J. (Siemen) (m), CDA, Assen
  20. Wollerich-Veldman, R. (Riëtte) (v), CDA, Nieuw-Buinen
  21. Dikkers, G.J. (Greetje) (v), SP, Tynaarlo
  22. Moinat, W.L.H. (Wim) (m), SP, Zwartemeer
  23. van de Pol, F. (Frank) (m), SP, Bovensmilde
  24. Smits, L.A. (Louise) (m), SP, Meppel
  25. Vester, J. (Ko) (m), SP, Schipborg
  26. Bronts, H.J.L. (Harry) (m), PVV, Veenhuizen
  27. van Berkel, A.A.P.M (Ad) (m), PVV, Eelde
  28. Kort, S.D. (Sonja) (v), PVV, Emmen
  29. Uppelschoten, N.A. (Nico) (m), PVV, Eelde
  30. Vorenkamp, A. (Bert) (m), PVV, Pesse
  31. van Dalen, J.A. (Jurr) (m), D66, Zuidwolde
  32. Siertsema, H.R. (Riek) (v), D66, Bovensmilde
  33. van der Tol, M.C.J. (Marianne) (v), D66, Emmen
  34. Tuin, J. (Jordy) (m), D66, de Wijk
  35. van den Berg-Slagter, B. (Bernadette) (v), ChristenUnie, Assen
  36. Langius, A.L. (Alex) (m), ChristenUnie, Assen
  37. Stelpstra, T. (Tjisse) (m), ChristenUnie, Beilen
  38. Kuipers, J.N. (Hans) (m), GroenLinks, Meppel
  39. Nijmeijer, H.R. (Henk) (m), GroenLinks, Assen
  40. Duut, F.P. (Frank) (m), 50PLUS, Assen
  41. Niebuir-van der Ham, A.E. (Aimée) (v), Sterk Lokaal, Klijndijk