Dit zijn de geslaagden van Stad en Esch

Meppel - Bekijk hier alle geslaagden van Stad en Esch.

Lyceum VMBO
Theoretische leerweg
De Wijk: Justin Hendriks, Michel Hendriks, Huub van der Laan, Jessie Maree, Puck Zanting.
Diever: Iris Bijlsma.
Dwingeloo: Pipp Nieuwenhuis, Thijs Vos.
Havelte: Tijn Holle.
IJhorst: Connor Compagner, Rienk-Jan van Dam. 
Koekange: Jarno Jonas, Luca Klaren.
Meppel: Wouter Beenen, Niels Bloemhof, Rick de Boer, Juliëtte Broek, Lisa Cardinaal, Eva Colijn, Fabrice Dedden, Thom van der Haar, Klaas-Jelmer Hilgenga, Sascha Joling, Bryan Klasens, Tim Lakerveld, Nils de Leeuw, Dominique Petersen, Nilani Ratnam, Guido de Ridder, Ingvar Schoenmaker, Charlotte Schrader, Maarten Schut, Sander van der Veen, Vera van Veen, Maud Veenstra, Harald Verhoeff, Finn ter Wal, Lars Wischmann, Andries van der Wolff,  Timo Zomerdijk, Brecht van Zomeren.
Nijeveen: Iris Liemburg, Isabel Schuurhuis, Yasmijn Westenberg.
Ruinen: Mellanie Runhart, Bibi Steenbergen, Tanja Waninge.
Ruinerwold: Kirsten Eggen, Jurgen Hagewoud, Tamara Moes, Liset Oosterhof, Yasmin Zandstra.
Staphorst: Denise Timmerman, Niels Veldman.
Uffelte: Remco Scholtmeijer, Lars Schotanus.
Vledder: Yang-Yan Kars.
Wanneperveen: Melanie Benjamins, Djamilla Kok, Kyra Kroek.
Wittelte: Anouk Boerhof, Femke Hendriksen.

Deelexamen
Staphorst: Myrthe Haitsma.

Lyceum HAVO
De Wijk: Josien Beuling.
Diever: Zjuul Meulman.
Dwingeloo: Florence Behrens, Simon Isrif, Sven Manden.
Giethoorn: Fardau Koster, Fiori Peters.
Havelte: Jasmijn Arends, Isabelle Bally, Tom Hertenberg.
IJhorst: Julia Bijl, Patrick Bloemert, Luca Meijer, Roy Zandbergen.
Koekange: Djengis Compagner, Ogylvie Compagner, Sharon Scheper, Mike Tijmens.
Meppel:  Jan Boekhout, Bas de Boer, Lisette de Coo, Natalie Crew, Mark Dijksma, Aaron Loolofs, Merijn Moes, Laura Nijhuis, Pepijn Nijhuis, Jorieke Otter, Anouk Rigter, Thomas Schülski, Tarik Silic, Dennis van der Veen, Rinus van der Veen.
Nijeveen: Esmée Martens, Karlijn Schuurhuis.
Ruinen:  Thomas Eggen, Jurgen Hoorn, Chantal Kleine.
Ruinerwold: Ilse Aarden, Mark Benak, Esther Snijder.
Staphorst: Madina Rahimi.
Uffelte: Emy Otten.
Veeningen: Mérin Knaapen.
Wanneperveen: Nick Rodermond.

Deelexamen
Meppel: Tim Stegink.

Lyceum VWO
De Wijk: Nander Stellink.
Diever: Fabian de Jonge, Kimberley Kalkhoven, Kimberly van Tongeren.
Dwingeloo: Claire Bergmans, Nico Dekker, Inge de Kruijf, Marnix Wiechers.
Havelte: Maria D’Aboy, Irene Koopman, Floris Pekel, Liza Pekel.
IJhorst: Ties Talsma.
Koekange: Kaira Gräler, Jacco ter Horst, Jason Wever.
Meppel: Lotta Balfoort, Anna Beenen, Cécile Folio, Stan de Haan, Marit van der Haar, Geerten Harmens, Melanie Haverkamp, Julia Huizinga, Nikki Kamphuis, Sven Kist, Evelien Klooster, Meike Robaard, Frederiek Schutten, Maartje Stadhouders, Kiki Ubak, Willem-Jan Webbink, Marc Zwart.
Nijeveen: Janine Visscher, Ingmar Visser.
Ruinen: Ramon Waninge.
Ruinerwold: Anne-Marijn Maat, Femme van der Vlist.
Staphorst: 
Jordy van Ommen.
Steenwijk: 
Marloes Remijnse.
Uffelte: Bram Liezen, Jacquelien Wemmenhove.
Vledderveen: 
Nikkie Serrarens.
Wanneperveen: 
Yannick Bats.
Wapse: Tim Geukers.

Beroepencollege VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte leerweg Bouwbreed
Havelte: Kevin van der Velde.
Meppel: Rick Jaarsma, Jorny Lemstra.
Wanneperveen: Denny van der Linde, Mike Olie.
Bouwtechniek
Havelte: Jasper Langerhuizen, Oebe Mank.
Meppel: Marcella Huberts.
Smilde: Nick Ruiter.
Wanneperveen: Jeffrey Warnders.
Consumptief – horeca
Darp: Julian Vink.
Diever: Marc Noorman.
Dwingeloo: Henk Wesseling, Tom Logtmeijer.
Meppel: René Jagt, Michel Dijkstra.
Ruinerwold: Alan Maarhof.
Electrotechniek
Meppel: Robert Dufour.
Uffelte: Tom Mulder.
Handel en administratie
Ansen: Jari van Dam.
Diever: Nikita Grisjenko, Tim Peelen.
Havelte: Luuk-Jan Warnders, Bjorn van Dalen.
Koekange: Miguel Espinosa.
Meppel: Jari Boekweg, Kevin Miles, Renée Heskamp, Youssef El Abboussi, Iñez Meyerink, Sean Braham, Yaiza Drost,  Max Santing, Hicham Khairoun, Kevin Wiersma, Alyssa de Boer, Daijana Brouwer, Jasemin Mirzaee, Cheyenne Doornbos, Nikita de Jong, Mourad Ohmou, Lars Altena, Wesley Spier, Niek Salomons.
Nijeveen: Mireille Bakker.
Ruinerwold: Bas Boxem, Britt Wiersma, Lennart Pit.
Staphorst: Demi Haveman, Tara van Dijk, Frank Hoogendijk.
Uffelte: Rik Wever.
Wanneperveen: Jasmijn Benjamin.
Instalektro
Koekange: Jaron Gunnink, Thomas Keizer.
Meppel: Danny van Rossum, Steyn ter Burg, Sven de Wal.
Ruinerwold: Ronan Snijder.
Metaaltechniek
Koekange: Harold de Kleine.
Meppel: Kevin Kruid, Lynn Walrecht.
Uffelte: Wietse Kiers, Bart van den Berg.
Metalektro
De Wijk: Jurre Dekker, Wilco Bork, Martijn Pekel.
Havelte: Hessel van der Lelij.
Hoogersmilde: René Hatzmann.
IJhorst: Rick Scheper.
Nijeveen: Stefano van der Heide.
Staphorst: Dennis Hoefman.
Uffelte: Max Huisman.
Voertuigentechniek
De Wijk: Dinanne Vroom.
Diever: Corné Buiten. Meppel: Ingmar van Dongen, Nick van den Berg, Matthijs Barelds, Sharon Kremer.
Rouveen: Mike Hulst, Dennis Huls.
Ruinerwold: Corné Luten, Sjors Hein.
Staphorst: Chris Bloemberg, Reinaud Veijer, Alan Halfmouw, Laurens Dominé, Johan Mussche, Reinoud Harke.
Zwartsluis: Lex Kuiper.
Zorg en welzijn-breed
De Wijk: Leonie Blom, Wiona Alberts, Ilse Stapel.
Koekange: Donna van der Veen.
Meppel: Esmee Reith, Chadia Sahfaoui, Nikki Kingma, Kiara Tang, Yara Tuut, Maureen Furda, Debora Koster, Noa Stuiver, Maike de Boer, Melvin Stegmeijer, Tara Tehubijuluw.
Ruinen: Djessy Kellij.
Staphorst: Renate Timmerman.
Uffelte: Miranda Schenkel, Malissa Spijkerman.
Vledder: Nadiya Abdallah. 

Diever VMBO

Theoretische leerweg
Diever: Mees van Aggelen, Thymen Bruijne , Demi Jansen, Kay Noorman, Daan Peelen, Kyma-Mae Pekel, Rik Popken, Lars Werkhoven.
Dieverbrug: Sanne Schoenmaker, Dick Sjabbens.
Dwingeloo: Mika Boer, Wietse Boonstra, Yannick Brand, Luc Hessels, Jeroen Hut, Germa Jongebloed, Justus Prent, Danny Ruijzendaal, Tamara Splinter.
Hoogersmilde: Jarnick Hoogeveen.
Oranje: Ché Kraeima.
Vledder: Kasper Joling.
Wapse: Zander de Jong.

Diever HAVO
Diever: Vincent Brouwer, Micka van Draanen, Rik Heiner, Mart Reitsma, Kees Russchen, Dion Storck, Esmée den Uijl, Mei Lin Vos, Melanie Vrieling, Zarah Wesselink.
Dieverbrug: Rick Jansen, Remco Smid.
Dwingeloo:  Eline van den Berg, Marik Dries, Sterre Hermans, Tim Hessels, Birgit Luinge, Jara van der Meulen, Lisa Mentink, Anneloes Redeker, Karlijn Riksen, Irma Zanting.
Hoogersmilde: Iris Broersma.
Ruinerwold: Bernd-Jan Hilhorst.
Vledder: Eline de Haan, Björn Kortekaas. 
Wapse: Paulien Kok.

De Ambelt, Meppel
VMBO Basis- en
Kaderberoepsgerichte leerweg
Handel en administratie
Koekange: Jeppe Westerbaan.
Smilde: Lilian Rubingh.
Veeningen: Hillegonda van Hoorne.
Vollenhove: Timo Floor.
Zwartsluis: Igor Voerman.
Bouw-breed
Meppel: Lowe Knoops. 
Voertuigentechniek
Meppel: Jaimie Tiems. 
Wapse: Hedzer Sietsma. 

Deelexamen
Consumptief – horeca
De Wijk: Aron Smit.
Staphorst: Dennie Dunnink.
Voertuigentechniek
Ansen: Aljan Vos.
Handel en administratie
Meppel: Rianne Westerhof.
Theoretische leerweg
Kalenberg: Larissa van Sandwijk.
Meppel: Anne Gerard Koopman, Jaimy Schravemade.
Spier: Ingo Lankreijer.
Staphorst: Rolf Koster.