Buurtbewoners Weerddwarsstraat, Weerdstraat en Zuideinde in Meppel kritisch over bouwplannen in achtertuin. Projectontwikkelaar: 'Omwonenden reageren best wel heftig'
Bewoners van de Weerddwarsstraat, de Weerdsstraat en Zuideinde in Meppel zijn in rep en roer over de verwachte komst van twee appartementencomplexen aan de Weerddwarsstraat.

Er kwamen 60 belangstellenden af op de informatiebijeenkomst over de plannen aan de Weerddwarsstraat. Foto: Mediahuis Noord
Ruim zestig geïnteresseerden en omwonenden waren donderdagmiddag in Schouwburg Ogterop aanwezig bij een informatiebijeenkomst over de woningbouwplannen. De buurtbewoners zijn kritisch en vinden onvoldoende te zijn geïnformeerd door de gemeente. „Alle mooie plekjes in Meppel gaan verloren”, zegt een boze bewoonster.
Direct verder lezen?