Lees hier wie geslaagd zijn voor het tweede tijdvak

Een gymnasiast hangt zijn tas aan de vlaggenstok nadat hij is geslaagd. Foto: ROBIN VAN LONKHUIJSEN

Inmiddels zijn ook de namen van de geslaagden van het tweede tijdvak bekend. Van harte gefeliciteerd allemaal!

Stad en Esch Meppel

Lyceum

Theoretische Leerweg

Fien Koenhen, Meppel; Twan Oosterga, Meppel; Saranne de Jager, IJhorst; Joe Niemeijer, Meppel; Sent Louwrink, Meppel; Ines Ineza Dusabe, Meppel; Saranne Benallal, Meppel.

Havo

Joris Brouwer, De wijk; Sanne ten Kleij, Meppel; Aisha Mohamed, Rouveen; Caroline Ritsema, Meppel; Daan Uiterwijk, Meppel; Nordin Benning, Meppel; Zoë van Leeuwen, Havelte.

Vwo

Emma Keetman, Meppel; Niccolò de Vries, Meppel.


Beroepencollege

Basisberoepsgerichte Leerweg

Iris Boverhof, Uffelte; Yvette Dusink, Meppel (beide 1e tijdvak).

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Diego Slor, Meppel; Dani Weijenberg, Meppel; Simone Zantinge, Wapse; Jorrit Huisman, Dwingeloo (1e tijdvak).


Diever

Theoretische Leerweg

Britt Fabriek, Doldersum.

Havo

Renske Welhuis, Wapse.


Terra Meppel VO

gemengde/theoretische leerweg

Alyssa Pothof, Ruinerwold; Kathelijn Kok, Ruinerwold; Wesley ten Zijthoff, Ruinen

kaderberoepsgerichte leerweg

Britt van Arragon, de Wijk; Laurens van der Stege, Meppel; Ruben Kolk, Ruinerwold; Lenn Kuik, Meppel; Danny Rumph, Koekange

basisberoepsgerichte leerweg

Bram Middelveld, Pesse


CSG Dingstede

mavo

Rojeh Assaf, Meppel; Devano Boogers, Meppel; Niels Ekkel, Meppel; Björn Hendriks, Koekange; Aine Isere Dusabe, Meppel; Daniël de Jonge, Meppel; Thijmen Keur, Meppel; Megan Meijerink, Meppel.

havo

Emanuel Al-Kahwachi, Meppel; Aron van Assen, Meppel; Esra Bakker, Meppel; Ingo Boom, Darp; Christel Buter, Meppel; Carmen van Dalen, Giethoorn; Max Damhuis, Meppel; Esther Jongman, Ruinerwold; Daan van der Klocht, Broekhuizen; Sem Liezen, Koekange; Joyce Mulder, Meppel; James Schutte, Meppel; Gwen Stoel, Ruinen; Daphne Veerman, Staphorst; Finn van der Vleuten, Meppel.

vwo

Jetze van Essen, Staphorst.


RSG Tromp Meesters Steenwijk

mavo

Toon Baltussen; Mare Hamersma; Milan Heijboer; Pepijn Jonckheer; Lesley de Jong; Mabel Mooiweer; Danisha Theocharis; Thijmen van der Velde; Luuk de Vreede; Jelmer de Vries.

havo

Hidde Bisschop; Cody Boek; Melissa van de Bult; Duco Dokter; Martijn Drost; Annabel Gerrits; Aidan Hoekstra; Jin Chang Hoving; Noa Hoving; Kevin Huismans; Gerjan Janssen; Sem Klein Velderman; Britt Landman; Timo Lijkendijk; Olaf Nijzingh; Dani dos Santos; Julian Sol; Thomas Spijker; Hessel Stigt; Milan Veneman.

vwo

Stella Aalberts; Lieke Berger; Quincent van der Knokke; Collin Kort; Lisanne Kroon; Wouter Lolkema; Lars Meijer; Sem van Rooijen; Esmee Simonis; Menno Stienstra; Sebastian Verhoeven; Wim van Vliet; Francis Westerbeek; Tess Westerhof; Ties Wiersma; Loes Winters.


Linde College Wolvega

mbo 1 en 2

Faycal Asnouhi, Rosemarije Boogaard, Fabien Diever, Denis Doboz, Devren van der Duim, Fabien Diever, Matthijs Fabriek, Naomi Feenstra, Monique Hoekstra, Naomi Koning, Sanne Lem, Rens Lodewijks,Jurg Meulman, Anouk Postma, Lente Roeles, Elina Scholman, Kevin Sloos, Christiaan Spiekhout, Olaf Wever

vmbo basis

Rowena Doran, Renzo de Vent, Yousef Khalil

vmbo kader

Chanel de Boer, Leon Conradi, Stef Haze, Tessa Hoogeveen, Martijn Lamsma, Stan de Wit.

vmbo theoretisch

Claudia Dijkstra, Julian Dijkstra, Brent Groen, Aron Hoekstra, Ramon de Jong, Jethro Jonkers. Marlies Kuipers, Silke Timmerman, Timo Veen, Julia op de Weegh, Daniek van der Zee.

havo

Calvin Brasjen, Morris Drenth, Pieter Herijgers, Dunya de Jong, Esmee Kraan, Stan Kuipers, Iris Lugtmeijer, Birgit Potiek, Dolf ter Schure, Dedmer Sijens, Bo Sloot, Luc Stroeve, Door ten Veen, Esther van der Veen, Daan Vegter, Leonie Wardenier,

vwo

Celine Broekema, Lyan Diever, Brend English, Eva van der Haring, Jim Hoen, Forozan Hosseini, Christiaan Land, Gudrun Mietes, Maiko Ossentjuk, Marin Timmerman, Vera van Veenhuizen, Stef van der Weerd.