Geslaagd! Dit zijn de geslaagden van het vmbo basis en vmbo kader uit deze regio | update

Geslaagd! Wim Goedhart

Aan alle geslaagden: van harte gefeliciteerd! Het lange wachten is voorbij. Leerlingen van het vmbo basis en vmbo kader kregen woensdag 15 juni hun examenuitslag te horen.

In deze publicatie staan de namen van eindexamenkandidaten die geslaagd zijn in tijdvak 1. Deze namenlijst is niet compleet, niet alle leerlingen hebben toestemming voor publicatie gegeven.

Leerlingen van het vmbo basis en vmbo kader hebben de examenuitslag zes dagen later ontvangen dan scholieren van de vmbo gemengde en theoretische leerweg, de havo en het vwo. Zij kregen hun uitslag op 9 juni al te horen. Deze lijst bevat naast de geslaagden van vandaag nog enkele namen van de leerlingen die 9 juni geslaagd zijn. Zij zijn niet opgenomen in de eerder gepubliceerde lijst op deze website.


SG Eekeringe, Steenwijk

Vmbo 4 Basis

Jaimy Boelsma; Jayden van der Breggen; Lieke Broer; Yurmean Ent; Jaimey van Erkelens; Otis Frenay; Rebas Ghazi; Seliha Güney; Ilse Hartog; Noa ter Horst; Matthijs de Lange; Patrell van Looij; Femke Oost; Jurviëne Ortela; Akin Ozyurt; Robin van der Pol; Antonio Radeljak; Dylan Redegeld; Joëlle Rijke; Joran Spijker; Milan Stadig; Lars van Tjonger; Mariëlle Trompetter; Rowan Uiterwijk; Jesse ten Veen; Chloë Verbeek; Jamie van der Voort; Milan Westendorp.

Vmbo 4 Kader

Nikay Bakker; Lynn Becker; Susanne Benning; Chaya van den Berg; Jaley Beverwijk; Daniël de Boer; Tymo Boerrigter; Sam Boertjes; Tirsa Bons; Manon Bouhuis; Kyan Brouwer; Stijn Bruinewoud; Maud Coelingh; Teun Dokter; Eva Dokter; Hendrik Doze; Tygo van Drogen; Marja Engwerda; Naomi van Essen; Frank Farnholt; Clarissa de Graaf; Joery Gunnink; Noa Hanse; Eliza Hendrikx; Dione van den Hoek; Elise de Jonge; Teun de Jonge; Milan Klos; Thijmen Kok; Zheng Kremer; Roy Kuiper; Damian ten Lande; Janilla de Lange; Martyna Marciniak; Kimberley Mathilda; Yousief Mebrahtom; Marissa Melchers; Swen van Oosten; Erik Petter; Dwayne Piest; Julian Pothof; Keano van Rijszen; Bas Rolvink; Tymen Rudolphy; Ivo Seinstra; Delano Sikkema; Elsa Smit; Maud Snoeken; Yasmin Spijkerman; Geertje Spijkerman; Margerrik Strijker; Nick Stuivenberg; Eline Toet; Jorik Vaartjes; Jesse Vos; Helena de Vries; Merel Wagenaer; Femke Walker; Stefan Wardenier; Cindy de Weerd; Sjoerd Weijer; Brenna Winter; Marlieke ten Wolde.


Greijdanus, Meppel

Vmbo

Basisberoepsgerichte Leerweg

Karin Bloemert, Staphorst; Koen Joustra, Steenwijk; Sander Klosse, Staphorst; Sammy Leffers, Meppel; Gerina van Leusen, Sint jansklooster; Kristél Slager, Staphorst; Esly Vos, Staphorst; Rhodé de Vries, Meppel; Emy Wijnandts, Steenwijk.

Vmbo

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Jesse Brouwer, Marknesse; Yelena Brouwer, Marknesse; Elin Kok, Rouveen; Julia Lameris, Zwartsluis; Saïra Last, Meppel; Renske ter Meer, Sint jansklooster; Edshilya Mussche, Staphorst; Féline Steenbergen, Rouveen; Veerle van der Tuin, Meppel; Thijs Zuidersma, Meppel.


Roelof van Echten College, Hoogeveen

VMBO

Basisberoepsgerichte Leerweg

Jad Alkasir, Noordscheschut; Aïsha Awale, Hoogeveen; John Boer, Schuinesloot; Fleur van Bohemen, Hoogeveen; Dean Bonen, Hoogeveen; Everon Brookman, Nieuw-balinge; Mike Bruinenberg, Pesse; Ramon Bruins, Tiendeveen; Florian Brunink, Hollandscheveld; Joris ten Cate, Hoogeveen; Damian Dales, Hoogeveen; Jesse van Eck, Hollandscheveld; Yann Gruppen, Hollandscheveld; Ilse Hartman, Hoogeveen; Cherylyn Kelly, Hoogeveen; Wesley Koster, Hoogeveen; Lani Kreeft, Hoogeveen; Brenda Meskers, Hoogeveen; Emy Oosterhuis, Pesse; Daimen Schonewille, Hollandscheveld; Lotte Strijker, Hoogeveen; Kay Timmerman, Echten; Celine van der Weide, Geesbrug; Shannon Westerop, Hoogeveen.

Basisberoepsgerichte Leerweg Leerwerktraject

Julian van de Bunt, Noordscheschut; Kevin de Groot, Fluitenberg; Dylan van Haren, Mantinge; Mitchel van den Helm, Hoogeveen; Jannemieke Kloezen, Hoogeveen; Dani Slot, Hoogeveen; Milan Vos, Alteveer.

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Mark Abma, Hoogeveen; Maik Annen, Elim; Nikkie Beekelaar, Hoogeveen; Daniël Benjamins, Elim; Elize Benjamins, Elim; Indy Benjamins, Hoogeveen; Leo Benjamins, Alteveer gem hoogeveen; Stijn Benjamins, Nieuweroord; Robin van den Berg, Geesbrug; Loïs van den Berge, Hoogeveen; Sabrina Bisschop, Hoogeveen; Janique Blok, Geesbrug; Silvijn Bokking, Hoogeveen; Jade Botter, Hoogeveen; Joris Brink, Zwiggelte; Bastijn Bruins, Hoogeveen; Tim Bruinsma, Tiendeveen; Nick ten Caat, Hoogeveen; Renske Dekker, Nieuwlande; Sven Dekker, Hoogeveen; Nick Dolsma, Wijster; Seine Duinkerken, Hollandscheveld; Jo-an Fik, Alteveer; Marit Frijlink, Hoogeveen; Gijs de Haan, Hoogeveen; Jaimy Halewijn, Geesbrug; Norah Hammerschmidt, Pesse; Dagmar Harms, Beilen; Tycho Hatzmann, Smilde; Tessa Hilberink, Nieuw-balinge; Amy Jansen, Hoogeveen; Maarten de Jonge, Hollandscheveld; Splinter Jonker, Hoogeveen; Senna Kammer, Spier; Kyan Keijner, Hoogeveen; Seline Kemfers, Hoogeveen; Robin Keworkian, Hoogeveen; Dani Klunder, Nieuweroord; Kevin Knol, Hollandscheveld; Pascal Knol, Hollandscheveld; Jody Koopman, Hoogeveen; Robin Koopman, Hoogeveen; Dion Koopmans, Hoogeveen; Jadey Koster, Hollandscheveld; Joost Kraan, Nieuwlande; Indy Kreeft, Hoogeveen; Jermia Kreeft, Nieuw-balinge; Dané Kroezen, Hoogeveen; Anouk Kwakernaak, Hoogeveen; Tanja de Lange, Hoogeveen; Djimo Laturette, Hoogeveen; Kervens Lensen, Veenhuizen; Christian Lichtendonk, De krim; Jurrian Meints, Dwingeloo; Nathalie van der Meulen, Hoogeveen; Denise Mos, Hoogeveen; Daan Mulder, Ruinen; Tatum Mulderij, Tiendeveen; Sebastiaan Nagtegaal, Zuidwolde; Marie-Louise Netten, Hoogeveen; Leon Nijland, Hoogeveen; Sylvana Norg, Hoogeveen; Dylan Onvlee, Hoogeveen; Chris Otten, Noordscheschut; Joran Otten, Hollandscheveld; Colette Pacunio, Hoogeveen; Dylan Pater, Hoogeveen; Milan Pol, Kerkenveld; Cynthia Post, Hoogeveen; Angela Postma, Nieuwlande; Jessie Prijs, Hoogeveen; Anna Scholing, Hoogeveen; Leroy Schonewille, Hollandscheveld; Anouk Seinen, Geesbrug; Anlil Shammo, Hoogeveen; Jill van der Sleen, Hoogeveen; Sterre Soer, Hoogeveen; Rebecca Stam, Pesse; Patrick Stevens, Beilen; Vivian Strijker, Zuidwolde; Thomas Tichelaar, Elim; Naomi Vaartjes, Hoogeveen; Floor Veening, Kerkenveld; Jaydee Velema, Hoogeveen; Angeline Verheul, Noordscheschut; Alysha Vogelzang, Linde; Sjoerd de Vormer, Ruinen; Maud Vos, Hoogeveen; Sem Vos, Stuifzand; Nylo Wattez, Elim; Troy Wielink, Hoogeveen; Mike Willems, Hoogeveen; Rachelle Zantingh, Hoogeveen; Lathisa Zwiep, Hoogeveen.


Stad & Esch, Meppel

Beroepencollege
Basisberoepsgerichte Leerweg

Wessel Benne, Zwartsluis; Daan Bijker, Meppel; Britt van Bilderbeek, Meppel; Charlotte Gritter, Meppel; Levi Keuning, Koekange; Tristan Mol, Meppel; Noah Nijenbrink, Meppel; Devlin Paais, Meppel; Emmo Peeters, Meppel; Nick Ronken, Meppel; Mellody Sjoerdsma, Meppel; Tessa Slomp, Ruinerwold; Bjorn Weide, Meppel.

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Daniël Aal, Tuk; Tara van de Belt, Meppel; Carmen Benschop, Rogat; Jesper Bijkerk, Giethoorn; Ryan Bloemhof, Staphorst; Luca Bosch, Wanneperveen; Hadjar El Bouazati, Meppel; Lotte van den Brink, Meppel; Vera Bruins, De Wijk; Britt Camerling, Meppel; Mika Dijkstra, Havelte; Amy Dijkstra, Meppel; Christiaan Gernaerd, Meppel; Nannet Grimme, De Wijk; Sabina Hertong, Nijeveen; Youri Hessels, Meppel; Maree Hiemstra, De Wijk; Sven Hogen-Esch, De Wijk; Julian Hooikammer, Staphorst; Elise Imminga, Ruinen; Esmé Jetten, Uffelte; Eileen Kappe, Steenwijkerwold; Wout Kayim, Meppel; Djanaica Kin, Staphorst; Joane Klinge, Koekange; Dani Kluiter, Meppel; Frank de Koe, Meppel; Ingmar Koning, Diever; Manon Kooij, Nijeveen; Lara Kroezen, Meppel; Maikel Kuiper, Meppel; Evita van der Linde, Wanneperveen; Puk Lubbers, Ruinerwold; Justin Lubbers, Diever; Jordy Meijer, Ruinen; Ilse Nuijten, Steenwijk; Bart-Jan ten Oever, Ruinen; Leonoor Piest, Meppel; Aniek Pit, Uffelte; Bo Pool, Ruinerwold; Mathieu Pruntel, Meppel; Jos van Rossum, Wanneperveen; Abdul Kerim Rugovac, Meppel; Sita Scheper, Koekange; Max Schoenmaker, Diever; Amber Siekman, Meppel; Dilara Stadman, De Wijk; Isa Strijker, Meppel; Pien Tissingh, Meppel; Yasmine van der Veen, Meppel; Iris van der Weerd, Meppel; Ryan Westerbeek, Steenwijkerwold; Nick Zanting, Dwingeloo; Liban Zeno, Meppel.

Eigen Weg

Basisberoepsgerichte Leerweg

Etiënne Pruntel, Meppel; Lars Vrieling, Ruinerwold; Esmee de Weerd, Diever.

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Leon Grijpstra, Meppel; Damian Jonkers, Ruinerwold.


Terra, Meppel

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Romy Bloemert, Meppel; Nick Brouwer, Meppel; Jelbert van ‘t Hoog, Sint Jansklooster; Maarten Sloots, Staphorst; Lars Snijder, Diever; Lindo van Son, Meppel; Janwillem Steenbergen, Meppel; Thirza Stegeman, Nieuwleusen; Koen Wijermars, Meppel; Jan Huizing, Meppel; Sybren Mulder, Dwingeloo; Esmée Poutsma, Rouveen; Stan Veen, Uffelte; Niels Versteeg, Nijeveen; Rik-Jan Vis, Nijeveen; Jens de Weerd, Hoogersmilde; Ninthe Algera, Meppel; Mark van Benthem, Sint Jansklooster; Tamara van der Linde, Hoogeveen; Luna Lowijs, Koekange; Luca Tebberman, Ruinerwold.

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Roos Daleman, Meppel; Denise Fidom, Meppel; Allien Hopman, Nijeveen; Tycho IJzerman, Meppel; Sebastiaan Keep, Koekange; Amber Meulman, Staphorst; Rylana Ponjee, Meppel; Bram Rigterink, Meppel; Senna Sikkema, Meppel; Kynaja Stuivenberg, Dwingeloo; Amy van Dijk, Meppel; Michelle ten Hartog, Rouveen; Senna Hendriks, Uffelte; Deborah Jongman, Sint Jansklooster; Carlijn Kat, Hoogeveen; Sterre Keizer, Havelte; Janiek van der Linde, Meppel; Jill Metselaar, Dwingeloo; Jennifer de Wit, Meppel; Daan Bartelds, Meppel; Bram Euverman, Nieuwleusen; Gwen Gelmers, Meppel; Mila Grit, Dwingeloo; Ruben Keizer, Ruinerwold; Fabian Leeuw, Koekange; Jikke Penninga, Meppel; Celest Rollen, Ruinerwold; Anna Zwep, Meppel.

Vmbo leerwerktraject

Bas Klomp, Wanneperveen.


Aanvullingen 1e tijdvak 2022:

Stad en Esch, Meppel

Mavo

Camiel Roep.

Linde College, Wolvega

Gemengd/Theoretisch

Brend Westerkamp.


Nieuws

Meest gelezen

menu