Stedelijk Museum Meppel denkt mee over de toekomst van het noodlijdende Drukkerijmuseum: ‘Maak een tv-programma met BN’ers, hoppakee’
Het Stedelijk Museum gold als lichtend voorbeeld van het ‘cultureel ondernemerschap’. Daar lukte wél wat in het Drukkerijmuseum niet lukte. En een plan om het Drukkerijmuseum door de tijd te helpen, ontbreekt nog steeds. Waardoor de deuren op 1 juni lijken te sluiten.

René Ario (l) en Mieke Mulders poseren in hun Stadsmuseum bij het Meppeler Zilver. Foto: Mediahuis Noord
Bestuursleden Mieke Mulders en René Ario hebben het er maar moeilijk mee. Niet alleen dreigen hun collega’s er binnenkort mee te stoppen, maar tegelijkertijd begrijpen zij niet goed wat wethouder Jeannet Bos bedoelde met ‘cultureel ondernemerschap’ toen ze het Drukkerijmuseum aansprak op het ontbreken ervan.