Geslaagd! De lijst met de namen van de geslaagden uit deze regio

Een vlag met een tas aan de gevel van een woning. Voor honderdduizenden middelbare scholieren was het gisteren een spannende dag - geslaagd voor het eindexamen of niet. Foto: Jerry Lampen

Hierbij de namen van de geslaagde eindexamenkandidaten uit deze regio. Deze namenlijst is niet compleet. Niet alle leerlingen hebben toestemming voor publicatie gegeven.

Ook is dit de uitslag na tijdvak 1. Na tijdvak 2 verwachten we meer geslaagde kandidaten, onder andere van het vmbo. Deze publiceren we later. Woensdag is de uitslag eerste tijdvak voor alle basis en kader leerlingen in Nederland.

Hierbij de namen van de leerlingen van de scholen uit de regio:

Geslaagden CSG Dingstede Meppel

Mavo

Abirami Ariyakuddy, Nijeveen; Yasmine Azdad, Meppel; Rosa van den Berg, Nijensleek; Cecilia Berghuis, Ruinerwold; Amarens Bosma, Ruinerwold; David van den Braken, De Wijk; Gerrit Broekhuizen, Havelte; Wessel Dijkstra, Koekange; Sabir Elkhatari, Meppel; Ronin Faber, Staphorst; Steyn Gebben, Meppel; Jelte Geluk, Havelte; Eva de Haas, Diever; Niels Havik, Meppel; Dyon Heinhuis, Meppel; Alwin Hertong, Nijeveen; Maartje Hooijer, De Wijk; Jurre Huizing, Meppel; Tom Karsten, Nijeveen; Mandy Keuning, Staphorst; Noor Kin, Meppel; Sander Koekoek, Meppel; Dave Kooiker, Staphorst; Jesse Kroes, Nijeveen; Jesse van der Meulen, Meppel; Yannick van der Meulen, Meppel; Daniël Mulder, Wanneperveen; Ganatte Muluta, Meppel; Jort Nijenhuis, Koekange; Almar van Noord, Koekange; Bryce Piest, Meppel; Miriam Potman, Meppel; Seth Schrotenboer, Meppel; Silke Schulting, Havelte; Tessa Slagter, Meppel; Roos Spijkerman, Meppel; Ivan Staal, Meppel; Carlijn Stoof, Meppel; Kira Trompetter, Meppel; Emma Twaalfhoven, Nijeveen; Marjolein Vegter, Meppel; Julia Veldhuizen, Nijeveen; Susanne de Vries, Nijeveen; Joris de Vries, Meppel; Kim van der Wal, Meppel; Yfke Westra, Meppel; Kim Zwiers, Meppel.


Havo

Ahmed Abdi, Meppel; Harmen Admiraal, Staphorst; Yosra Ajan, Meppel; Maarten Akkerman, Zwartsluis; Anna-Marie Antonisse, Koekange; Jelte Bangma, Havelte; Wieke Bellinga, Koekange; Loes Bennink, Meppel; Justin Boelmans, Meppel; Leon Boerkamp, Nijeveen; Sander Bouman, Meppel; Paulus Bousema, Ruinen; Aniek Bouwknegt, Nijeveen; Robin van Braam, Havelte; Irsa Breedveld, Meppel; Luca Broers, Meppel; Ilja de Bruijn, Meppel; Marit Buitenhuis, Meppel; Kay van Dijk, Meppel; Hannah Dijkstra, Uffelte; Julie Dingste, Ruinerwold; Wesley Eggink, Staphorst; Brian Ekkels, Ansen; Nancy Ellen, Meppel; Boya Eyanga, Meppel; Maaike Feijen, Meppel; Olivier Gal, de Wijk; Emma Glastra, Meppel; Marc de Graaf, De Wijk; Jonah de Groot, Meppel; Siem Grooten, Meppel; Julia Hendriks, Meppel; Marjanneke Hendriks, Uffelte; Julia Holterman, Nijeveen; Karina Hörmann, Meppel; Wesley Hulst, Ruinerwold; Luca Jansen, Meppel; Sterre Kip, Meppel; Elias van der Kloet, Meppel; Camiel Kneefel, Meppel; Jan-Willem Knol, Meppel; Deveney Kooiker, Staphorst; Rowan Krol, Meppel; Loïs Kuiper, Meppel; Sam Langendijk, Meppel; Sacha Last, Meppel; Myrten Linde, Meppel; Sanne Lindeboom, Staphorst; Emma van Looij, Meppel; Diégo Manuputtij, Meppel; Sebastiaan Muskee, Ruinerwold; Thijs Nijboer, Nijeveen; Amin Noaman, Meppel; Mirjam Oosterhof, Meppel; Niels Ouwens, Havelte; Noor van Pruissen, Ruinerwold; Mehrdad Rahimi, Meppel; Colet de Rijber, Meppel; Thijmen de Ruiter, Meppel; Jaydee Sanders, Meppel; Paula Santing, Wanneperveen; Rosanna Schadenberg, Meppel; Thijmen Schoonewelle, Meppel; Bram Schra, Staphorst; Laurens Schuurman, Zwartsluis; Martin Slager, Staphorst; Nynke Spijkerman, Wapserveen; Rolf Spijkervet, Wanneperveen; Fleur Tulner, Ruinerwold; Chris Twaalfhoven, Nijeveen; Kevin van Urk, Nijeveen; Mirjam Veenstra, Meppel; Mees Veldstra, Meppel; Twan van der Veldt, Meppel; Henk Jan Veltink, Meppel; Iris Vetketel, IJhorst; Gert-Jan Voorstok, Meppel; Sylke Wolfs, Nijeveen; Ilse Worst, Meppel; Jorn Ypma, Meppel; Rick Zingstra, Meppel; Noah Zwiers, Wanneperveen.


Vwo

Assala Bakassi, Meppel; Ilse Bakker, Meppel; Wesley Bennink, Ruinerwold; Esmay Bisschop, Staphorst; Daniëlle de Boer, Staphorst; Ingeborg Boer, Havelte; Hugo Boverhof, Ruinerwold; Remy van den Braken, De Wijk; Luka Deurloo, Meppel; Madeleine Dijkman, Meppel; Noa Esselbrugge, Nijeveen; Loes Feitsma, Staphorst; Klaas Jan Gerritsen, Meppel; Sven Gol, Havelte; Sanne Haar, Koekange; Charlot Haveman, Uffelte; Kayleigh Hofstede, Staphorst; Daniel Jacobs, Meppel; Jaron Keizer, Nijeveen; Mirte Kikkert, Nijeveen; Damien Kleine, Meppel; Marit Klos, Meppel; Ruben Kuiper, Staphorst; Twan Langedijk, Meppel; Machiel Luning, Ansen; Nathali Machool, Zwartsluis; Lars Molema, Meppel; Rienke Mooiweer, Zwartsluis; Nadhira Omar Mohamed, Meppel; Lars Ouwens, Havelte; Janiek de Rijke, Meppel; Mélisa Roo, Meppel; Dânyel Santing, Meppel; Eline Scheffer, Meppel; Esli Slomp, Ruinen; Lucas Sloots, Meppel; Brenda Smit, Staphorst; Juliën Stephan, Meppel; Benjamin Stevens, Havelte; Geanne Timmerman, Zwartsluis; Julian Veninga, Wanneperveen; Naut de Vroome, Havelte; Quinten Westhuis, Zwartsluis; Daan van Wijk, Koekange.

Drenthe College Meppel

Sprinthavo

Karlein Blaauw, Meppel; Enrique Boven, Steenwijk; Daniëlle Dijkstra, Meppel; Marloes Ekkelenkamp, Ruinerwold; Martijn Langhorst, Meppel; Iris Rietdijk, Steenwijk; Melisse Smit, Wanneperveen; Sterre Smit, Willemsoord; Roos Versleijen, Vledder; Rolf de Witte, Staphorst.

Terra Meppel VO

Gemengde en theoretische leerweg

Lynn Hammink, Belt-Schutsloot; Suzanne ten Wolde, Belt-Schutsloot; Marlinde Klaver, Belt-Schutsloot; Britt Voorn, Darp; Lotte Boer, Dwingeloo; Maaike Jonker Dwingeloo; Bram Waalkens, Dwingeloo; Jesse de Weerd, Dwingeloo; Lotte Brandts, Dwingeloo; Nikolai Benning, Echten; Britt Veld, Eursinge; Senna Scheper, Fluitenberg; Zora Schols, Hoogeveen; Jelle Pol, Hoogeveen; Marit Moes, Hoogeveen; Joris Kamphuis, Koekange; Merel Bastiaans, Meppel; Anna van Dijk, Meppel; Marescha Pater, Meppel; Kinke Penninga, Meppel; Romy van der Ploeg, Meppel; Isa Postma, Meppel; Robin Roos, Meppel; David de Waal, Meppel; Elzo Holzscherer, Meppel; Larissa Hopman, Meppel; Anja Huizing, Meppel; Bibet Jonkeren, Meppel; Dani Mones, Meppel; Mika Rietberg, Meppel; Tim Sars, Meppel; Olaf Wal, ter Meppel; Tycho Jonker Meppel; Dennis Klaassen Meppel; Romy Maaswinkel Meppel; Merel Schipstra Meppel; Ramon Schra Meppel; Aymee Vos Meppel; Siard Ypma Meppel; Anne Koning, de Meppel; Niels Hazenberg Nieuwleusen; Caitlin Lavell Pesse; Chiel-Jan Dunnink Punthorst; Elma Gunnink Rouveen; Emma Horlings Ruinen; Dennis Meer, ter Ruinen; Klendie Nijboer Ruinerwold; Suzanne Admiraal Staphorst; Sylvie Batterink Staphorst; Marit Hof Staphorst; Edward Bloemert Staphorst; Lysanne Hoonaard, van den Steenwijk; Franka Schrijver Steenwijk; Jord Klomp Uffelte; Yasmin Kleiker Wanneperveen; Xander Koiter Wanneperveen; Vera Hemmen, van Willemsoord; Suzanne Schmidt Zwartsluis.


De uitslagdatum van de andere leerwegen basis en kader is volgende week, 16 juni.

Stad en Esch Meppel

Lyceum

Theoretische Leerweg

Tijmen Adolf, Nijeveen; Maylin Arends, IJhorst; Marit de Boer, Meppel; Twan de Boer, Nijeveen; Isa ter Bork, Ruinen; Sanisha Botter, Havelte; Marion Boxum, Meppel; Emma Dijkstra, Meppel; Marnix Dufourny, Meppel; Indy Dunnik, Staphorst; Demi Eerens, Meppel; Laura Feijen, Meppel; Sisco Flier, Meppel; Lukas Fredriks, Meppel; Lynn Goedhard, Darp; Annemijn Haveman, Meppel; Kyra Heinhuis, Meppel; Damian Hofstede, Staphorst; Milan Hogen-Esch, De Wijk; Siënna Jansen, Meppel; Sanne Jonker, Ruinerwold; Olivier Kamans, Meppel; Roos Klinkhamer, Nijeveen; Beau Kroek, Ruinerwold; Sophie Kuiper, Dieverbrug; Mailin van Leeuwen, Meppel; Julian Meijboom, Meppel; Fabian Oostrom, Meppel; Lano Otten, Ruinerwold; Nicolet van Pelt, Uffelte; Inge Perquin, Meppel; Bella Poli, Meppel; Whitney Potman, Meppel; Olaf Scheper, Ruinen; Ryan Schippers, Meppel; Medéa Schra, IJhorst; Lars Schulting, Havelte; Mylan Snijder, Meppel; Karlijn Tamsma, Meppel; Emma Telman, Ruinerwold; Lotte Troost, Meppel; Britt Tuin, Ruinerwold; Ole de Vries, Rogat; Alma Zaza, De Wijk; Britte Zuidersma, Nijeveen.


Havo

Asma Ahallaoui, Meppel; Kirsten Antonides, Meppel; Kyan Arends, IJhorst; Ilse Benak, Meppel; Soufian Benallal, Meppel; Sophie Bergmans, Dwingeloo; Sayenne Broekman, Havelte; Jord Broers, Uffelte; Fleur Bussemaker, De Wijk; Thomas Dekker, Nijeveen; Isabel Dings, Meppel; Sanne Dinkla, Dwingeloo; Melle van Gijssel, Ruinerwold; Alex Haanstra, Meppel; Nina de Jong, Meppel; Hilleen Kip, De Wijk; Lissi Kloosterman, Meppel; Frederique de Kok, Havelte; Marloes Kuiper, Havelte; Kirsten Kwakman, Meppel; Kim Lammers, Havelte; Wout van Leuveren, Meppel; Esmee Linthorst, IJhorst; Erik Matter, Nijeveen; Marije Meekhof, Meppel; Nina van der Meulen, Meppel; Anne Mossing Holsteyn, Meppel; Yara Neidig, Havelte; Mila Nieuwenhuis, Dwingeloo; Britte Olsder, Meppel; Julia Ottevanger, De Wijk; Agasch Ratnam, Meppel; Liam Rietberg, Meppel; Miricall Said, Meppel; Anouk van Scheijen, Nijeveen; Roy Schra, Nijeveen; Pascal Sietzema, Meppel; Alessia Sluis, Meppel; Renée Talen, Meppel; Hannah Talen, Meppel; Daniek Tissingh, IJhorst; Silke Vermeulen, Uffelte; Olivier Vermin, De Wijk; Stijn Vloo, Meppel; Wendy Vriend, Ruinen; Annika Wagner, Meppel; Fleur Waijboer, Ruinerwold; Pepijn Waninge, Dwingeloo; Elise Winters, Staphorst; Tim van der Wolde, de Wijk; Julie Zandbergen, Meppel; Jorne van der Zee, Meppel.


Vwo

Joppe Benders, Dwingeloo; Isa Boelhouwer, Meppel; Etosha de Boer, de Wijk; Jonas Bolding, Havelte; Lotte van den Boogaardt, Havelte; Anatal Bouwknegt, Nijeveen; Fabiën Brinkman, Meppel; Ilse Buiter, Ruinen; Rozemarijn Compier, Meppel; Cato Derksen, De Wijk; Jilde Doek, Wapse; Aniek Donker, Dwingeloo; Imre Drost, Ruinerwold; Thijs van Eijk, Ruinen; Isabelle van Eijs, Meppel; Thom Feenstra, Meppel; Menko Groen, Dwingeloo; Lieke Groen, Meppel; Lex van der Gun, Wapse; Wouter Heeremans, Havelte; Linthe Hoekema, Nijeveen; Jelle Hofstee, Dwingeloo; Jesse Hogenkamp, Meppel; Xandra Hommes, Meppel; Lara Horsch, Koekange; Moniek Huiskes, Ruinerwold; Ilse Jacobs, Ruinerwold; Silvy Jacobs, Ruinerwold; Casper Jalvingh, Ruinerwold; Deirdre de Jonge, Ruinen; Jenita Jongschaap, Rogat; Anne Jonker, Dwingeloo; Marit van Kampen, Meppel; Jitze Kienstra, Meppel; Eva Klerk, Ruinerwold; Morris Klumperbeek, Havelte; Famke Knaven, Meppel; Annemijn Koeling, Dwingeloo; Kiki Kroeze, Meppel; Olivier van Leussen, Meppel; Pelagia Lieferink, Wanneperveen; Isis Lodewijk, Nijeveen; Ippe Luning, Meppel; Luna Magyar, De Wijk; Mads Meijer, Meppel; Rochelle Mooij, Dwingeloo; Ilja Nijstad, Deventer; Cloë Otten, Meppel; Bart Pastoor, Nijeveen; Anaïs van der Peijl, Ruinen; Rutger Renkema, Steenwijk; Iris de Roo, Ruinerwold; Britt Roos, Ruinen; Gwen Slagter, Wanneperveen; Tessa Smit, Dwingeloo; Mark Snoeijenbos, Meppel; Anne Spijkerman, Meppel; Menno Steensma, De Wijk; Ramses Stigt, Meppel; Berend Stolp, Koekange; Ruben Stuurman, Dwingeloo; Stijn van der Tang, Meppel; Merel Trommel, Meppel; Kaya Veen, Giethoorn; Joris van de Velde, Steenwijk; Dennis Veldhuis, Steenwijk; Manon Veldsink, Meppel; Naomi Verbij, Meppel; Luuk van der Vlerk, Havelte; Daan van de Vliert, Dwingeloo; Ewout Vos, De Wijk; Vera de Vries, Rogat; Indy de Vroet, Koekange; Zahra van Werd, Meppel; Mirthe de Wilde, Meppel; Mees Wit, De Wijk; Chloë ten Wolde, Belt-Schutsloot; Lisa van der Wolff, Meppel; Eva Zeegers, Meppel; Arianne Zwart, Ruinerwold.


Diever

Theoretische Leerweg

Karsten Brink, Wapse; Nina Brouwer, Vledder; Bram van Rijswijk, Wapse; Lisa de Roo, Diever; Valerie van ’t Schip, Diever; Jessie Serrarens, Oldemarkt; Milan Snijder, Hoogersmilde; Bo Veenstra, Hoogersmilde; Lieke Veenstra, Hoogersmilde; Esther Vrieze, Dwingeloo.


Havo

Floor van der Aa, Diever; Sterre Bruijne, Diever; Mila Bult, Diever; Jildou Buwalda, Diever; Lotte Groote, Diever; Joris Tebbens, Vledder; Chanell Timmerman, Hoogersmilde; Mathilde Vos, Diever; Marije de Weerd, Dwingeloo; Bram Wemmenhove, Wapse.

Pieter Zandt scholengemeenschap

Vmbo – mavo

Leerlingen uit de gemeenten Dalfsen, Hoogeveen, Noordoostpolder, en Staphorst.

David Aalbers, Hasselt; Andreas den Admirant, Hoogeveen; Xander Akkerman, Staphorst; Hermen van Arnhem, Staphorst; Esther Balder, IJhorst; Sandor Bisschop, Rouveen; Thomas Bisschop, Rouveen; Yarco Bloemert, Staphorst; Jannick Bloemert, Punthorst; Rhodé de Boer, Staphorst; Ruben Booij, Hasselt; Kars Bouwman, Staphorst; Niklas Brand, Staphorst; Inge Brand, Punthorst; Sanne Brand, Staphorst; Karlos Brand, Staphorst; Boaz Brouwer, Emmeloord; Tjitze Bruintjes, Staphorst; Arnoud Compagner, Nieuwleusen; Leonie Coster, Staphorst; Roelien Coster, Staphorst; Arne van Dijk, Staphorst; Jurrian Dunnink, Staphorst; Carlos Dunnink, Staphorst; Justin Dunnink, Staphorst; Rosalyn Flier, Emmeloord; Christa van Giessen, Emmeloord; Jorinde Hattem, Staphorst; Mirja Hokse, Punthorst; Nicolien den Hollander, Staphorst; Daniëlle Holterman, Staphorst; René Huls, Staphorst; Arjen Huls, Staphorst; Joëlle Huls, Staphorst; Julia Jansen, Staphorst; Jesina Jaspers Faije,r Rouveen; Lucas Kaat, Emmeloord; Judith Kin, Staphorst; Inge Kisteman, Nieuwleusen; Marit ten Klooster, Hasselt; Michiel Koobs, Rouveen; Britt Kooiker, Staphorst; Joanne Kooiker, Staphorst; Julia Kooiker, Staphorst; Anne-Lynn Kooiker, Staphorst; Simone Korterink, Staphorst; Reinald de Lange, Staphorst; Edward Mostert, Balkbrug; Dirk-Jan Mulder, Rouveen; Hendry Mussche, Staphorst; Daniëlle Mussche, Staphorst; Yvonne Mussche, Staphorst; Anne-Marie Mussche, Staphorst; Paul Mussche, Staphorst; Lyanne Nijboer, Staphorst; Ruben Nobel, IJhorst; Klaasje den Ouden, Staphorst; Dineke Romkes, Rouveen; Fennie Russcher, Staphorst; Luuk Schuurman, Dalfsen; Charlotte Slager, Staphorst; Clarisa Slager, Staphorst; Ruud Sluimers, Ens; Elvira Smink, Punthorst; Carin Smink, Punthorst; Yerdian Smit, Hollandscheveld; Giliam Snippe, Noordscheschut; Geanne Stens, Staphorst; Esther Talen, Staphorst; Annika Timmerman, Staphorst; Mark Troost, Staphorst; Daniël Troost, Staphorst; Johannes Troost, Staphorst; Joran Troost, Punthorst; Aranka Tuin, Staphorst; Jorick Vader, Emmeloord; Jesse Veijer, Staphorst; Harm Visscher, Staphorst; Klaasjan Vogelzang, Staphorst; Jarko van Zeumeren, Hasselt.

SG Eekeringe Steenwijk

Mavo 4

Raphael van Aken, Tijmen Bangma, Carlijn Beenen, Jolien Benning, Mirte de Boer, Mi Kee van den Bor, Cindy Boxem, Mats Bruinewoud, Benjamin Buiter, Floortje van Eijsden, Senn de Graaf, Iljan Groen, Lisanne de Haan, Annerieke van den Hof, Keean Holtjer, Floor Kooijman, Marijn Kuiper, Julian Langezaal, Delfín Marrozos, Nienke Mastenbroek, Lisanne Prakken, Ramon ter Schure, Ciara Sebelon, Nanouk Slager, Sophie Spannenberg, Nika Spin, Anne Lieke Veijer, Jiska Verhaar, Kim-Lian Vermaning, Damien Zijlstra.


Vso

Lars Sterkenburg is ook geslaagd voor Mavo 4.


Basis en Kader leerlingen krijgen pas volgende week woensdag de examenuitslag. Donderdag kreeg alleen mavo, havo en vwo de uitslag.


RSG Tromp Meesters Steenwijk


Mavo

Bjarne Jonkers; Chantal Schelhaas; Danny Ronner; Dianne Huismans; Dione Flobbe; Ella Haarman; Erben Hof; Esmée Leonhardt; Ewa van Sinderen; Ewan Petter; Henrike Veenstra; Hiyam Hussain; Iris van den Berg; Jesse Verbeek; Jorrit Hanekamp; Kimberley Buis; Laura Lenting; Levi Ems; Maddy Laanstra; Madelon van der Meulen; Maika Pollak; Marco Wagter; Marrit van der Veer; Martin Roo; Michel van Veen; Phoebe Kandilioti; Reina Sijtsma; Rick Bisschop; Sam Kuiper; Sander Tienpont; Sanne Verhagen; Sem Kist; Shalena Mulder; Shimon Reupkes; Sigrid Koopmans.


Havo

Allard Buiter; Annemiek Piest; Babette Lampe; Bart Westenbrink; Bink Woudman; Bloeme Stroeve; Brandon Symonowicz; Casper Doets; Chanel Opstal; Chiel Elting; Daan Bijdevaate; Daan Gaal; Daniek Schaap; Daphne Meijer; Diane Timmerman; Duco Homan; Eline Stegink; Femke van der Veer; Giaz Karimi; Gijs Bodbijl; Heleen ter Schure; Hessel Sijtsma; Isa Letsch; Ivèn Lievers; Jarco Klaseboer; Jaron Eversen; Jasper Krommenhoek; Jasper van Bemmel; Jens Dekker; Jens van der Helm; Jolijn Troostheide; Jonathan Klein Heerenbrink; Jorik Maring; Lars Krikke; Lars Rosenboom; Lennard Jonkers; Leonie ter Maten; Leonie Visser; Liam Elschot; Lisanne de Jonge; Lotte Lugtmeijer; Margo Kruisdijk; Marieke ten Napel; Marit Riemersma; Martijn van de Kuil; Melody van der Zee; Merel Struik; Mika Krikke; Mika Zwartjes; Milan Mulder; Mileen Bruinewoud; Nick van der Linde; Nina Clarijs; Noa Scholten; Owen Brandsma; Pascal Pannenborg; Ricky van der Zandt; Robin Farnholt; Roos Bosscha; Ruby van der Mark; Sebastiaan Lolkema; Soryana Smook; Stan Ouwerkerk; Sterre Buwalda; Sterre Meijer; Tamar La Rivière; Thorben Broekman; Tim de Jonge; Utku Özmen; Vera Stegink; Vincent Bergsma, Meike Sturre.


Vwo

Anna van Herwijnen; Audrey Veenstra; Bjarne Bouwer; Britt Stoppelenburg; Eva Gaal; Fanny Hof; Fayola van den Berg; Floris Mouw; Frans Fokkes; Inge Halman; Isa Heinen; Janine Drost; Jaron Weide; Jermo van der Velde; Julius ter Schure; Luuk Geerders; Maik ten Klooster; Marijn Pit; Marloes Jansen; Nilou Gerner; Petter Veen; Roeland Ebbers; Roelof van der Linde; Rolf Dekker; Sander de Jong; Sem Huisman; Tamar Verburg; Thomas Huisman; Tim Kranendonk; Tim Valstar.


Linde College Wolvega

Vmbo Gemengd/Theoretische Leerweg

Fleurianne Aalberts, Mendy van den Akker, Jildau Bakker, Sander Bakker, Jarno Barendsma, Ilse Betten, Wout van der Bij, Thijs de Boer, Sanne Boezerooy, Giovanni Boltjes, Jelte Bos, Liam Bos, Tristen Bron, Daan Dedden, Andries Deinum, Priscilla Dijkhof, Ties Dijkstra, Clarissa van Drogen, Stan van Drogen, Eline van Eijck, Alicia Fledderus, Boas Fledderus, Laïs van de Geer, Theo Gevers, Rink de Groot, Bram van der Heide, Senna van den Hoed, Ilse Huisman, Tim Hulzinga, Amé de Jong, Ellart Jongedijk, Duncan Jongschaap, Jesper Jonker, Alicia Klaster, Stef Kleinsmit, Bjorn Kramer, Isa de Lange, Roan Lenis, Bas Lugtenberg, Janice Lukkes, Kareem Magour, Jesper Meina, Harjan Mennega, Thomas Mosterman, Denise Oosterkamp, Jurgen Ophof, Annelien Pit, Chris Posthuma, Eline van Rijs, Kristen Robaard, Elianne Roeke, Senne Scheer, Jannes Scheltinga, Nynke Schotanus, Renze Spoel, Norah Steringa, Kim Stolwijk, Almar Stummel, Mirjam Thomas, Constantijn Tilanus, Kirsten Timmerman, Stijn Timmerman, Danique van Unen, Danice Veldhuizen, Regina van der Voort, Vincent de Waard, Vera van der Weerd, Erwin Wermink, Inge Westerkamp, Roy Wind, Ruben de Wolff.


Havo

Elmar \u0009Abma, Robin Blaauw, Ewoud Boers, Ruben Boorsma, Boris Boorsma, Rik Bos, Jelte Breepoel, Christie Das, Rens Dragt, Tessa Ellen, Vera Elzinga, Jeremy Halman, Merel Hennink, Esmee Hof, Sophie Hof, Erik Hoogenkamp, Sophie Hoogesteger,Stella Huisman, Lars van Huizen, Sanne Jansen, Franke de Jong, Ilse Jonkers, Niek Jousma, Thom van der Kamp, Emma Koopman, Sophie Koopman, Yvar Lem, Onne Minkema, Isabelle Nijboer, Meike Peereboom, Nynke Postmus, Bradley Prosje, Wilten Raap, Yentl Raggers, Espen Scheenstra, Bjorn Slagter, Dirma Stoffelsma, Jessica Tietema, Floor Verbrugge, Bente de Vries, Anouk Waterlander, Bram Wicherson, Meike Winter, Melèce van der Woerdt, Anne de Wolff.


Vwo

Lotte de Boer, Harm Boerma, Rose Bosma, Sophie Ching, Jente Faber, Bram Gijsman, Jellis Groen, Robin Heslinga, Mika Hoekstra, Lynn Hoornstra, Joep Kapma, Rixt Kremers, Twan Leeflang, Lisanne Miedema, Sarah Mulder, Mimouna de Nijs, Bas Oostra, Alisha de Palm, Robbert Pot, Rowena Slot, Julian Smidt, Storm Smit, Thimo Talsma, Luca de Valk, Marissa Veldhuizen, Nieka Veldhuizen,Gideon Wiersma, Maria Wiersma, Nérée van der Woerdt, Sale Zijlstra.


Agnieten college

Sinds de invoering van de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) krijgt deze krant helaas geen namen meer van het Agnieten college in Nieuwleusen en het Agnieten college in Zwartsluis. Beide scholen conformeren zich daarmee aan het beleid van Landstede Groep.


Roelof van Echten College Hoogeveen

Vestiging: Bentinckspark Hoogeveen

Atheneum

BEILEN: Jelmer van Dijk; Leanne Speelman; DEDEMSVAART; Matthias van Boeijen. HOLLANDSCHEVELD: Leon Vos; Mila Wachtmeester. HOOGEVEEN: Dan de Jonge; Jasmijn Roeloffzen; Jasmijn van der Meulen; Jorine Polman; Marijke van der Goes; Nicole de Vries; Vera Houthooft; Weslee Werkman. NOORDSCHESCHUT: Jan-Paul Fieten; ZUIDWOLDE; Chris Kloppenberg; Myrthe Courtz; Nova de Jong.


Gymnasium

ELIM: Marrit Willegers. HOOGEVEEN: Femke Noorman; Laura Verhagen; Laurens van Mulligen; Nora Lemmens; Orpheas Iosifidis; Sebastian Barelds; Sven Puper; Thijmen Muller.


Havo

BEILEN: Juul Nagengast. ECHTEN: Timo Lunenborg; ELIM; Cécil Tibben; Dominique de Heij; Floor de Heij; Jelmer Teelken; Marit Post. GRONINGEN: Shana van der Bend. HOLLANDSCHEVELD: Emily Xu. HOOGEVEEN: Amber Leffers; Britt Hartman; Christian Benjamins; Damian Prinsse; Dave de Rooij; Donna Keen; Eline Santing; Elisha Geertsma; Fleur van der Werf; Isa de Rooij; Jarno Smit; Jasper van de Beld; Jehudi Kreuze; Kelvin de Jonge; Kevin Houwer; Laurens Hummel; Luna Schonewille; Manou Reinholtd; Marc Bennink; Marjolein Weteringe; Mikki-Roos Kats; Nathan van Breugel; Niels Veldkamp; Nina Blonk; Olivia Brinks; Riley ter Burg; Serena Vonk; Sydney Hogenelst; Tessa van Wijngaarden; Wouter de Roo; MANTINGE; Joey de Rijcke. MEPPEL: Thomas Evertse. NIEUWLANDE: Ian Strijker; Jeroen ten Kate. NOORDSCHESCHUT: Anouck Ham; Brian Hartman; Dominique Nijmeijer; Eline Verkleij; Katie Wemmenhove; Sharon Scholing; PESSE; Jamila Kuiper. STUIFZAND: Rosan Dolsma; Sander Strijker. TIENDEVEEN: Ruben Helsloot. ZUIDWOLDE: Estelle Coelingh; Iris de Bruin; Jorrit Wessels; Sander van Goor. ZWINDEREN: Jasper Kikkert; Naomi Majoor; Susan Otten;


Vestiging: Voltastraat (Eduwiek) HOOGEVEEN;

Vmbo

Theoretische leerweg

ALTEVEER : Maureen Jonker; ELIM; Fiona Okken; Marco Zwiers; Romy Pieters; Tygo Dijkslag. FLUITENBERG: Nicole Wierda. GEES: Lucas Kroeze. GEESBRUG: Esmée Otten. HOLLANDSCHEVELD: Annabel Kerkhof; Annemiek Veld; Kim Bosma; Rosanne Benjamins. HOOGEVEEN: Amber van Es; Anouk de Weerd; Atalina Pattisina; Bastiaan Scheper; Carlijn Otter; Cherissa Doldersum; Cj Reijs; Colin Pekel; Corianne van Schaik; Damian Kemfers; Daniek Slingenberg; Daniëlle Gruppen; Denise Winkelaar; Djunga Reijs; Fabian Gruppen; Germano Penninkhof; Gerrieke Timmerman; Giovanni Klopstra; Gwen Kats; Ivo van der Sluis; Jilles Santinge; Jolie Ruigrok; Julet Binzezo; Justin Ronkes; Kristel Volkerts; Lars van Rij; Leroy Lichtendonk; Lillian-Joy Hulzebos; Maaike de Haan; Marousca Moeljoredjo; Mees den Hartog; Michiel Klunder; Mitch Schonewille; Myron Blok; Naomi Zwaan; Nathalie Pekel; Nicóle Middel; Nienke de Jong; Nienke Smit; Nikky Heijboer; Ohan Nranian; Roan Bekelaar; Roos Broekman; Roosmarijn Klein Langenhorst; Stef Westerveen; Talisha Hut; Thijs Gans; Thijs Wind; Tommy Karst; Yamaro Brussee; Zeth Hummel. KERKENVELD: Loeka van Weert; NIEUWEROORD; Claudia van den Berg; Roos Pouwels. NIEUWLANDE: Iris Dekker; Tinka Dunnink. NOORDSCHESCHUT: Anouk Tichelaar; Bram Verkleij; Dion Haar; Rachèl Snippe; Robin van der Burg; Sanne Joy van Soeren. PESSE: Tygo Veldman. RUINEN: Josien Prent; Kirsten Lensen. STUIFZAND: Bram Otten. TIENDEVEEN: Mariëlle Lensen. ZUIDWOLDE: Sven de Weerd.


RSG Wolfsbos Hoogeveen

Vestiging: Groene Driehoek Hoogeveen

Atheneum

HOOGEVEEN: Ashley Schuring; Eline Moes; Jesse van der Veen; Mika van Walsem; Rosan van Schaik; Simon Fieten; Tymen Blankestijn; Vincent Kikkert. NIEUW BALINGE: Esmee Mulderij; Iris van der Zwaag. NIEUWEROORD: Esmee Knulst. NIEUWLANDE: Lennart Okken. NOORDSCHESCHUT: Ryanne Schonewille. PESSE: Iris Mulderij. RUINEN: Esmee Vonk; Kris de Haes; Maud Russchen. WIJSTER: Esmay Bouwmeester; Sverre Fokkens. ZUIDWOLDE: Guido Frijlink; Jesse Korsten; Marit Enting; Simon Schaap.


Havo

DRIJBER: Joyce Retz; ELIM; Romy Schraa. HOLLANDSCHEVELD: Chloris Duinkerken; Natasja Boertien; HOOGEVEEN: Amna Karabegović; Bart Koster; Gerben Kamminga; Indy Romée Quist; Isabelle Rademaker; Isa Colijn; Jeanine Veenstra; Jeroen Metselaar; Joost Poppema; Lara de Lang; Lars Siebenga; Lise Hoefs; Marijn Bos; Merian Oosterhuis; Nathan van Dalen; Nicole Stavast; Nicolette van der Molen; Quinty Nijstad; Rebecca Leune; Robbin Bennen; Roos van den Berg; Rosan Everts; Serena Zijlstra; Sterre Veijer; Wiktoria Redzimska; William van der Pal. KERKENVELD: Bjarne Werkman; NIEUW-BALINGE: Lysanne Kuik. NIEUWEROORD: Echica van der Haar; Harmen ter Steege; Milou Post; Rebecca Veuger. NIEUWLANDE: Mischa Okken. NOORDSCHESCHUT: Nina Hooijer. PESSE: Marlieke Platen. RUINEN: Anne Jet Lensen; Daniëlle Luning; Laura Merks; Quinten van Nimwegen; Suze Brock. STUIFZAND: Jonathan van Rij. TIENDEVEEN: Chiara Overgoor. WIJSTER: Milan Jelsma. ZUIDWOLDE: Leon Wohlrabe; Suzanne Deuze.


VMBO Theoretische leerweg

ALTEVEER: Jarno Otten. HOLLANDSCHEVELD: Jaden Engels; Lianda Schonewille. HOOGEVEEN: Daylio van Eijck; Dione Koekoek; Faez Daaboul; Glenn van der Vinne; Ilse Snippe; Ilse Veld; Joost Bastiaans; Kailey Bakker; Kaylee Hatzmann; Liam Beuving; Lisa Veld; Maik Kars; Melissa Pol; Nancy Bakker; Niomy Annen; Sem Dijkhuis; Stan Gebert; Tom Bouwknegt; Tuana Berk. KERKENVELD: Lilian de Goede.